Премини към съдържанието
serega_

Кодирана 5130 към оператор

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели!

Много пъти ми е помагал този форум и реших отново да се обърна към вас. Та имам телефон Нокиа 5130с-2 RM-495, който е купен от мой приятел преди няколко години с договор към Мтел. Съответно телефона е кодиран. Искам да разкодирам телефона, за да мога да го използвам и към другите оператори. Пробвах с различни генератори в Интернет и винаги ми изписва, че кода е грешен (възможно е вече и да съм достигнал оптималния брой на грешно въведени кодове). Изчетох доста теми, но никъде не открих решение. Питах в Мтел и оттам ми казаха, че искат информация за договора и съответно кога е изтекъл. Ходих и до сервиз и оттам ми казаха, че само срещу 35лв, ще го оправят. Общо взето мисля, че пробвах всичко възможно и засега не съм открил решение. Не ми се дават толкова пари за телефон, чиято себестойност не е толкова колкото разкодирането. 

Мисля си... (макар че сигурно греша), ако се флашне телефона и съответно да се преинсталира софтуера, дали ще е отново кодиран...

Благодаря!

И поздрави! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако договорът към Мтел ти е изтекъл, им се обади и им поискай код за разкодиране. Принципно са длъжни да ти го дадат, ако договорът е изтекъл.Преди няколко дни ми дадоха така код и разкодирах един телефон.

Редактирано от KaldataX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поискай си кода от M-Tel, зависи на какъв служител попаднеш, някои са тъпи и упорити, но по принцип трябва да ти го разкодират без пари от самият M-Tel.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.