Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, има ли начин Star Wars the old republic играта да я играя единствено и само на single player. Не искам да плащам като някакъв американски идиот всеки месец по 50 долара за да мога да играя играта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта е безплатна.Изтегли си я от сайта им.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, има ли начин Star Wars the old republic играта да я играя единствено и само на single player. Не искам да плащам като някакъв американски идиот всеки месец по 50 долара за да мога да играя играта?

Значи искаш да кажеш, че хората, които легално си плащат за игри са идиоти? Добра гледна точка! Играта наистина от скоро стана безплатна, но естествено има някои ограничения ако не си си плащаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-после активна тема за тая игра! Та на въпроса,аз  играя безплатната версия на играта ,но стигнах до 50 ниво и до там.Въпроса ми е : какви пари трябва да вкарам,за да мога да играя пълната версия на играта и дали става само с еднократно плащане или трябва да вкарвам пари периодично?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бая поиграх играта. Даже май ще събна пак в скоро време. Ако искаш да цъкаш игричката като сингъл плеиър РПГ и не те интересува ММО обществото и epic gear-a не се налага въобще да плащаш. Цъкай си там, слушай си куестовете, следвай си сторито, купувай си мед пакове и гифтове за companion-a и тетека. Ако искаш да играеш ММО страната на играта ще трябва да погриндиш и да кихваш по 25 лева на месец.

Ако някой има интерес мога да направя едно видео и да обясня предимствата на т'ва да плащаш.

Та, 2 думи за изказването на автора на темата. Будалите не са тези които плащат. Аз игри си купувам защото знам прекалено добре какво означава да харесваш работата си и да трябва да се молиш на някои да ти дава пари за да можеш да правиш т'ва което искап. А и 10 лева за CS: GO или 25 лева за WoW не са толкова много пари. 25 лева за 90 часа удоволствие на месец? Да, моля.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може и целия  сингъл да се играе,има планети за които иска 55-ниво,а и като не можеш вече да си надграждаш героя,той става доста слаб и некак си не върви играта :)  Днес обаче се поразрових и видях ,че с еднократно вкарване на 5 $  в игрта вече имаш достъп до 51-55 ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не само, но да. Сторито след 50ти левел е добро но до 50ти левел е развито. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.