Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравеите имам 1 голям проблем закупих си видео карта 

Asus Radeon Hd3450 Lp 512MB agp slod 

слагам я на компа и не тръга перката работи но картата не няма сигнал на монитора а момчето дето мия продаде ми гарантира че картата работи на 100 процента някои ште можели дами помогне как дая подкарам 

Редактирано от borislav mitkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако дъното има вградена видеокарта я изключи от BIOS.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Премести кабела на монитора от изхода на вграденото видео на този на видеокартата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм с вградено видео в момента съм с ge force fx 5500 256 mb

1 приател ми каза че може дае от дъното дане подържа 512 дали е така?

дъното мие  http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=775i65g

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм с вградено видео в момента съм с ge force fx 5500 256 mb

1 приател ми каза че може дае от дъното дане подържа 512 дали е така?

дъното мие  http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=775i65g

Do NOT use a 3.3V AGP card on the AGP slot of this motherboard!It may cause permanent damage!

Това виждал ли си го ? Лично аз не намерих волтажа на новата и старата видеокарта. И да възможно е и да не поддържа 512 MB.

Редактирано от Greak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нито пък аз намирам волтаж за видеото  

значи нее от дъното тогава от каде идва проблема ?

сега проверих дъното няма проблем с него   тогава зажто не тръга

Редактирано от borislav mitkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата е x8, което означава 1.5/0.8V съвместима. Ако не тръгва, отиваш при този, който си я взел и го питаш " А ся, к'во ша праим?"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами момчето 10 пъти му звънех и 10 пъти ми гарантира че видеото работи на 100 процента дали нее пак от захранването то ? моито пише 400 вата дали иска повече пак ток знам ли не съм в час с тия нежта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами момчето 10 пъти му звънех и 10 пъти ми гарантира че видеото работи на 100 процента дали нее пак от захранването то ? моито пише 400 вата дали иска повече пак ток знам ли не съм в час с тия нежта

Захранването е достатъчно. Ако може пробвай на  друг компютър. Ако и там не тръгне.....Може сам да си направиш извода...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то пише 400 вата ама далие толкоз. ако примерно не работи на 400 ште тръгнели? с 1 дума ако е под 400 дали ште работи видеото или пак не? аз пробвах  видеото на друг комп но пак другиа комп има едва 300 вата и пак не тръгна 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз много работи мога да кажа, само за да си пробутам развалената карта.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може и така да е картата дае дефектна но тва ште проличи след няколко часа като ми донесат друго захранване да пробвам за последно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може и така да е картата дае дефектна но тва ште проличи след няколко часа като ми донесат друго захранване да пробвам за последно 

Ако не те удари нервата и имаш желание - давай ! Ама аз никак не ми се вярва да тръгне ако ще и 10 захранвания да смениш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

наи лошото е че момчето не иска даси ми върне парите понеже е сигорен че видеото работи. закупих я за 50 лв и сега маи ште пия една студена вода  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

понеже луд умора няма и аз така опитвам всичко да подкарам тая карта обърнах внимание като сложа картата на компа ми светка една зелена малка светлина до местото за поставяне на карти  или усб и не гасне но като сложа старата карта лампата светка за малко до като зареди и гасне но с новата карта не гасне а аз от опит знам ако не огасне тая крушка няма да тръгне компа на какво ли се дължи пак това ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А никой не се сети, че тая карта има допълнителен конектор за ток от захранването... дали е включено кабелче от захранването там?

Публикувано изображение

Редактирано от ScD (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

свързах всичко и ходих каде ли не дая пробвам и не тръга просто явно направих подарак на тоя пич и така 

благодаря на всички които искаха дами помогнат  :handshake:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Scof1eldx
      Здравейте,

Искам да помоля за помощ хората който разбират от CPU и Видео карти, въпросът ми е дали дъното ми поддържа, PCI Express Видео карти или не.

• от Ivan Mitrov
      Понеже на скоро си смених дънното с Asus P8H61-M LX а видео картата ми е HD 5670 та въпросът ми е: Мога ли да сложа Видео карта като GTX 660 или GTX 750TI на това дънно въпреки, че то подържа DDR3 а не GDDR5.Дънното ми е на 4 месеца и наистина не искам да го сменям Благодаря предварително  
    • от borislav mitkov
      здравеите можели някои дами помогне с 1 проблем имам дъно което подържа agp слот ddr1 ако поставя видео карта agp ddr2 дали штеми тръгне картата ? видео картата която имам сега е nVIDIA GeForce FX 5500 ддр1 256 agp интересуваме дали мога да сложа карта с 512 ддр2 agp (дъното мие ASRock 775i65G) 
    • от Dobri Panayotov
      Здравейте имам един проблем от известно време, мисля с видео картата е! Преди година, когато зареждах Minecraft играх без проблеми нямаше никакви лагове.(Давам  за пример Minecraft. Това се случва и с Need for Speed The Run-други игри не играя) 
      А сега я включвам играя една минута без лаг и после компа вдига много висока температура и съответно започва да лаги изключително много! Случи се изведнъж и с офис пакет 2013 вече едва зарежда анимацийте между редовете, клетките....
      МНОГО ЛОШО!
      Аз съм с машина Acer Aspire 5750G RAM:4GB;INTEL CORE I5; NVIDIA GFORCE GT 540M
      Пробвах най различни неща като да преинсталирам драйвера, да видя дали е правилния, версията му, ПРЕИНСТАЛИРАХ КОМПА, но нищо не се случи продължава да лаги и да вдига темп.
      МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ.
      БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!!
    • от ChalgaBoy
      Здравейте ! Искам да попитам с каква видео карта е най-добре да се сдобия ? Става въпрос за нещо от сорта на 150-200 лв. В момента разполагам с Intel® G41 Express Chipset 1gb (вградена) + Ще ми трябва ли още нещо ? Processor x86 Family 6 Model 23 Stepping 10 GenuineIntel ~2991 Mhz (Intel E5700 duo x 3000) BIOS Version/Date American Megatrends Inc. P1.30, 2/15/2011 System Type X86-based PC
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.