Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Glenarvan

Въпроси относно изпита на Кормуване

Препоръчан отговор

След като си взех вътрешния изпит с 0 грешки, и външният пред ДАИ с 0 грешки дойде време и за изпита по Кормуване пред ДАИ. След няколко дни е и искам да ви попитам верни ли са тези неща, за които ми говорят повечето приятели... че ако изпитващият реши да ме къса това ще се случи при всички обстоятелства. И може ли човек да се предпази от подобни номера от тяхна страна?

Аз съм чувал, че може да ме накара да завия в задънена улица, еднопосочна улица или да каже някакъв отвратителен маршрут, по който никога не съм стъпвал и да ме скъса. Може ли за най-малкото нещо да ме скъса?

Другото кофти е, че в града в момента има сняг, не много, но има, а изпита е след няколко дни и се притеснявам да не стане на лед. 

Друг въпрос. Инструктора ми възрастен с доста стаж и мисля, че повечето от ДАИ ги познава. Дали нещата от сега са предрешени и възможно ли ако инструктора от години се познава с ДАИ-еджиите да им повлияе с мнението си, че не ставам все още за шофьор, че не се справям и да ги накара с това си мнение да ме резнат?

И ако нещата не стоят по начина, по който съм описал горе, а е съвсем нормален какво впечатление трябва да направим, за да минат по-леко нещата?

И не на последно място ако си отида нормално... спокоен дали нещата биха били по-добри?

Искам да знам всичко. Моля тези, които имат книжки да споделят всичко по темата.

Редактирано от baner4ooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сядаш и караш. Ако те скъсат значи не си готов да се появяваш по улиците все още с МПС. Какво има да гадаем какво е решил даи-яджиата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ясно че е по - добре да отидеш спокоен. Сядаш, караш и внимаваш в знаците, светофарите и маркировките, както и на пешеходни пътеки :)

Колкото по - го мислиш толкова по - зле ще става и ще се вкарваш във филма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DarkAngel благодаря за мнението :) Ще се постарсая повече да съм спокоен.

Izabelke -  Аз нито питам нито те карам да гадаеш какво е решил изпитващия питам за някои неща... защото понякога не е просто сядаш и караш. Случвало ли се е на някого изпита му да е насрочен 7,8 дни след подаването на документите?

Редактирано от baner4ooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
.......

Вие отсега сте изплашен от снежната обстановка. Не сте уверен, че ще се справите. Спазвайте правилата за движение и не се шашкайте, защото е различно, като шофирате сам или с непознат до Вас!

Успех на изпита, Ви желая!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Izabelke -  Аз нито питам нито те карам да гадаеш какво е решил изпитващия питам за някои неща... защото понякога не е просто сядаш и караш.

А какво е банерчо ? Сядаш и дремиш !

Аз съм чувал, че може да ме накара да завия в задънена улица, еднопосочна улица или да каже някакъв отвратителен маршрут, по който никога не съм стъпвал и да ме скъса. Може ли за най-малкото нещо да ме скъса?

Другото кофти е, че в града в момента има сняг, не много, но има, а изпита е след няколко дни и се притеснявам да не стане на лед. 

Виж само какъв бисер си написал ! Ти на какво викаш най малкото ? Ако влезеш в задънена улица едва ли ще те скъса ама виж ако не може да излезеш може и да те скъса. Може да те скъса за всичко което прецени че не го правиш добре макар и ти да си си помислил че си го направил перфектно. За това е там да те провери а не да те претупа и утре да си му на съвестта ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж както са ти казали колегите трябва да си спокоен, сядаш наместваш си седалката огледалата, ако е възможно и волана. Слушаш и изпълняваш командите на изпитващия не на учителя ти. Нямат право вече да вкарват в забранени улици, да се правят забранени обратни завои и т.н. и т.н. тази практика я премахнаха след многократни оплаквания от кандидат шофьори от цялата страна и тоя премахнаха преди 4-5 години така, че не се притеснявай от това, но задължително видиш ли човек да стъпва на пешеходна спираш задължително! Внимавай също така да не отнемеш предимството на някой твой колега шофьор. Спазвай дистанция, карай в ограниченията. Изпитващия не е нищо повече от твой учител, който ти е дал контролно. Дано твоя изпитващ не е като моя, който беше... С моя се бихме на изпита, но това е друг въпрос...  Бъди спокоен и уверен в себе си и ще вземеш кормуването.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.