Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,Ситуацията е следната - трябва ми телефон за работа, до към 700-800 лева. Трудната част е, че ми трябва да мога да си вържа служебния мейл (Exchange Server) и трябва да мога да подкарвам информационна система, която е уеб базирана и ползва Java. Не съм убеден, че последното е възможно, но ако имате някакви идеи, ще се радвам да ги чуя.Благодаря предварително!

Поздрави,Чиче

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, телефон не ми се струва удачен за уеб базирано каквото и да е. Каква работа ще може да се върши на малкия екран, не ми се мисли. Един ноутбук ще ти свърши стократно по-добра работа !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, телефон не ми се струва удачен за уеб базирано каквото и да е. Каква работа ще може да се върши на малкия екран, не ми се мисли. Един ноутбук ще ти свърши стократно по-добра работа !

Ами така или инче мисля да си купувам телефон и реших да ги съчетая. А иначе ясно, че не може това да ти е работната станция по принцип, но за да можеш да реагираш на инцидентни случаи, телефона е много по-добър вариант. Според мен, де. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.