Премини към съдържанието
miazmatik

Питане за бутони за звук

Препоръчан отговор

Здравейте, става дума за лаптоп Asus K70AB, Windows 7 Home Premium x86 OS. На клавиатурата на лаптопа имам три бутона, с които може да се регулира звука, в случая това са F10, F11 и F12, като звука се регулира с тях и с бутон Fn, натиснати едновременно. Но при мен не става, натискам и нищо не се случва, помислих че е дефект, заредих едно live CD с Ubuntu и там бутоните си работят без проблеми. Някаква настройка ли е нужна за Windows 7 Home Premium или нещо друго? Не че, не мога да ползвам плъзгача от трея за регулиране, но с бутоните си е по-така...Благодаря за евентуалната помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А драйвъри за функционалните бутони имаш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми не, не знах че са нужни , а и на официалната страница на asus няма такива или поне аз не съм виждал?

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В графа Utility търсиш ATK Hotkey Utility, самият линк са сваляне е този.А също така погледни и графа Others и Keyboard Device Filter Utility.По принцип при лаптопите за да работят тези бутони трябва драйвър...p.s.Това са линкове към 64 битовият Windows........После видях, че си с 32 бита!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.