Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам следния проблем с Notepad , искам да си активирам Camtasia Studio , и ми се налага да поставя едно нещо в текстов документ "hosts" но не ми позволява да го save , тъй като съм нямал права може въпроса да е малко глупав , но от къде мога да си разреша тези права, и да нямам проблеми с тези записвания на текстовите документи , защото вече ми писна , не ми дава да сменявам нищо , дори realmlist на играта World of Warcraft , ако искам да си го сменя не ми дава после да го запиша.. :(

post-334538-0-44986600-1391163875_thumb.

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е добра идея да пипаш този файл, или каквото и да е по system32 ако не знаеш какво правиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те разбрах какво не ти дава. Може ли да кажеш какво точно съобщение ти излиза?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон на файла->Properties->Security->даваш си права и внимаваш как се възползваш от тях.

http://www.youtube.com/watch?v=sw5ND2mlcmg

Редактирано от g060dimitrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е добра идея да пипаш този файл, или каквото и да е по system32 ако не знаеш какво правиш.

Знам точно какво правя , това не е проблем , с нищо няма да ми навреди изпълнявам едни стъпки , няма опасност , но ми е нужно това за да ми се активира camtasia правил съм го и преди ,но сега не се получава :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпълни като администратор програмата.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпълни като администратор програмата.

Не става опцията липсва ..

Редактирано от Персиян Петров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става опцията липсва ..

Невъзможно - просто нищо не правиш да помислиш малко. Отваряш старта - пишеш notepad - десен бутон върху него и run as administrator - послееее си търсиш файла където е, като избираш да ти показва всички файлове. Редактираш и даваш save.

Ти си мислиш, че ей така уин ще ти даде да си редактираш хост файла. 

Редактирано от bluelight (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десен бутон на файла->Properties->Security->даваш си права и внимаваш как се възползваш от тях.

http://www.youtube.com/watch?v=sw5ND2mlcmg

Благодаря ви момчета най-накрая си оправих програма вече мога да си я ползвам свободно , но също така научих полезни неща от вас благодаря ви , живи и здрави! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.