Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключително вълнуваща история. Чак му спира дъха на човек.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало играете само с ботове, като дигнете над 3 левел цъкате вече с хора, но ви препоръчвам като за начало да играете само с един герой за да му свикнете..

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
и така ще следя темата кажете и ваши мнения по играта

И в west-a и в nord-a е пълно с идиоти, дето си зимат скин и мислят, че могат да играят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Половината е копирано от Wikipedia другата половина е почти цялата грешна,а друга половина разказваш къде си играл и как...Нямам думи изключително безполезна тема.Моля изтрий я за да не ти се смеят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от IvoN1kol0v
      Здравейте,имам нужда от помощ.Става въпрос за акаунт/профил на League of Legends,който бе откраднат.Как мога да докажа,че в този профил не е играно от моето IP?Нуждая се от някакъв вид доказателство,че този профил не е откраднат от мен!
      Благодаря предварително!
    • от gn_huang
      Играя league of legends от много време, но напоследък не ми зарежда самата игра. Натискам на иконката на играта да я включа и то зарежда 100 часа и не се включва. Само ми показва "програмата не отговаря" и това е. Опитах какво ли не-с препоръчителни настройки да открия проблема, отстраняване на неизправности, но нищо. Моля ви помогнете! И също така наскоро се опитах да си изтегля outlast 2 и го направих, но не ми даваше да включа самата игра понеже програмата била несъвместима, но тогава съвсем спокойно си цъках лига и нямаше проблеми. Казвам това, защото може проблемът да е в компютъра, ако е така кажете какво да правя!
    • от ivan11345
      Здавейте! Имам въпрос към играчите на лига а и не само. та въпроса ми е когато влезна та поискам пбе акаунт ми излиза гршка номер 500. Та бих искал да знам дали има начин да се оправи или дали някой би ми услужил с 1 в пбето.
    • от nWoBane™
      Здравейте, от вчера имам проблем с League Of Legends. Като цъкна да я стартирам ми излиза това.

Пробвах доста неща, изключих Firewall и още какво ли не, но не става. Рестартирах рутера,компютъра. Не е спрян сървъра на играта, или да са ме баннали не е това проблема. Дейнсталирах играта и я инсталирах няколко пъти и това не става.

Благодаря предварително
    • от Rumen Simonov
      Проблема ми е следния, нали когато сме си избрали герои и след 20 сек почва да зарежда играчите за играта и става на фуллскиин проблема е че при мен след 20 секунди тамън да започне да зарежда играчите показва първо логото на League of legends и след това нищо изчезва просто чаках 5 мин и нищо не ми зарежда битката и това е 2 пъти го прави и даже получих предопреждение за бан... че съм напускал игрите а не съм. Незнам защо така стана просто незнам не ми се преинстлирва компютъра но .. незнам ако някой може да помогне да пише Точно преди да почна играта и не ми зарежда. Имам минималните изисквания за играта.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.