Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не мога да инсталирам WRC 3. В zamunda пише "цъкнете на setup.exe и после играйте", аха де ама нямам setup.exe файл. 

Ето какво ми излиза в папката: 

Публикувано изображение

Като отворя autorun излиза:

Публикувано изображение

Също така не знам с коя програма да отворя data0 бин-файла!??! 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Помогнете ми, моля :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пуснах тема тук, но понеже съм толкова заблеян, не бях забелязал, че всички коментари под торента са "не теглете има вирус" или "не тръгва има вирус". 
Извинявам се много, може да заключвате или триете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пуснах тема тук, но понеже съм толкова заблеян, не бях забелязал, че всички коментари под торента са "не теглете има вирус" или "не тръгва има вирус". 

Извинявам се много, може да заключвате или триете :)

Но все пак си оправете си настройките, за да Ви показва разширенията на файловете (например .mp3) на ОС:

Компютър/Организиране/Опции за папките и търсене/Изглед и премахвате отметката на Не показвай разширениета на известните типове файлове/ОК

За да знаете следващият път кое е .exe-то. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но все пак си оправете си настройките, за да Ви показва разширенията на файловете (например .mp3) на ОС:

Компютър/Организиране/Опции за папките и търсене/Изглед и премахвате отметката на Не показвай разширениета на известните типове файлове/ОК

За да знаете следващият път кое е .exe-то. ;)

Мерси много, отново :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.