Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
KOCKAR

Игри за следната конфигурация

Препоръчан отговор

Добър вечер може ли да ми препоръчате игри за :

Processor : AMD RADEON A8 -3870 APU with radeon tm(Graphics) 3.00 Ghz

Videocard : ATI R7 250X 1 GB DDDR5

RAM : 4 GB 1333 HZ. DDDR3.

Редактирано от The Prodigy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си казал какъв жанр игри предпочиташ, но като цяло конфигурацията е достатъчна за всички игри на по-ниски настройки, та дърпай и играй каквото те кефи! 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си казал какъв жанр игри предпочиташ, но като цяло конфигурацията е достатъчна за всички игри на по-ниски настройки, та дърпай и играй каквото те кефи! 

Ами бих искал да сваля играта Pro Evolution Soccer 2013 както и играта Medal of Honor 2010 те ще са едни от първите тази хорорката 2010 като я превъртя може би ще се насоча към CoD Black Ops 1 , какво ще кажеш ще успее ли да ги подкара ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Все пак няма да играеш на максимални настройки, но ще играеш с прилични кадри и няма да ти сече.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Все пак няма да играеш на максимални настройки, но ще играеш с прилични кадри и няма да ти сече.

Да, това се иска да не забива , а просто бюджета на самата конфигурация не позволява да ги цъкам на максимални , но на мен ми е все тая наскоро имах лаптоп още го имам но остаря и вече не мога да играя игри на него той също подкарваше подобни игри но не на максимални и беше що годе подобна конфигурация .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.