Премини към съдържанието
Captain Jack Sparrow

Много голям проблем с всички мишки които използвам. Помощ!

Препоръчан отговор

Здравейте, проблема се появи сутринта преди 15 минути. И преди съм се срещал с този проблем, но не помня как съм го разрешил. А той се състои в следното. Независимо каква мишка използвам когато си я местя в различен интервал (7-8 сек) както си я местя в игра или на декстопа спира да работи. Застава на 1 място курсора и не иска да се помръдне за около 1-2 сек. Това се случва постоянно и не мога нито да играя нито да вляза в интернет от толкова много засичане. Изпробвах мишки на Genius и сега съм с A4TECH, но нищо не помага. Попринцип с Genius-а съм от 1-2 години и не ми е правила проблем. Моля за бърза помощ, защото нищо не мога да правя на компютъра докъто не намеря начин да оправя проблема.Благодаря предварително!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай си драйверите на дъното като за начало. Ако проблема ти продължава вероятно има хардуерен проблем(проблем с токовете поради неработещи кондензатори). Поне при мен като се появи проблема беше от това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз попринцип имам леко надути 2-3 кондензатора от около 3 години. Дали може проблема да е от тях? А за това дъно от къде да изтегля драйверите ?-AM2NF6G-VSTA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай само си избери ОС. И непременно си смени кондезаторите, ако неможеш сам иди на сервиз да ги подменят. Между другото само да отбележа, ако си с Уиндоус 7, тези драйвъри за Виста стават и за Седмицата. 

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз попринцип имам леко надути 2-3 кондензатора от около 3 години. Дали може проблема да е от тях? А за това дъно от къде да изтегля драйверите ?-AM2NF6G-VSTA

При кондензаторите няма понятие "малко бременен" - надут ли е, съответно следва да се замени, иначе рискуваш да наблюдаваш мистерии като сегашната.

Редактирано от programings (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи на сервиз да се подменят кондензаторите. Вероятно има подути и на захранването. От това е проблема и ще се задълбочава все повече. Няма нуж да си преинсталираш драйверите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.