Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Неможах да намеря подобна тема. Затова създавам тази.

Та на въпроса ми инсталирах ако не се лъжа нещо подобно: http://aaron-a-arts.deviantart.com/art/Mac-7-Theme-160404668?q=boost%3Apopular+windows+7+themes&qo=47

Но като отвори папката за темата имаше накъкъв документ с линк. Копирах линка и изтегли това което беше.

Искаше инсталация и съответно аз го инсталирах. След като го рестартирах сичко беше много различно всяка икона беше променена, имаше rocketdock и много други глупости. Премахнах част от тях но другите седят :help wanted4: дори промени иконите за wi-fi, звук, батерия. Както още седят променените икони на коша и компютъра. И папките. Ще сложа малко снимки да разберете за какво става дума. На windows 7 съм като опитам да сменя темата става на windows classic. Неискам да преинсталирам компютъра :no-no: . Ако може някой да ми помогне много ще съм му благодарен! :)

ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!!!!!!

Ето и снимки:

post-328557-0-86419900-1391245735_thumb.

post-328557-0-60560900-1391245967_thumb.

post-328557-0-20224300-1391246011_thumb.

Редактирано от pipo26 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не помислихте преди да инсталирате подобни глупости ? Съвета ми е да възстановите системата, ако разбира се System Restore има такава точка, или да поправите ОС с инсталационния диск.

ПС: Заглаавието на темата не отговаря на правилата, и темата не е за този раздел.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирал си някаква външна тема за Windows 7. Ето линк как може да се коригира този проблем.

Също така си смени заглавието на темата, за да не бъде изтрита:

"2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение." - едно от правилата на форума.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ни е, че си инсталирал някакъв боклук, за който ти си нямаш и наредстава как омазва системата. Няма да те упреквам или нещо от сорта. Опитай от контрол панел да деинсталираш, тази тема като я търсиш по име. И друг път не инсталирайте подобни глупости, защото ще дойде момент в, който ще преинсталираш без уговорки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ни е, че си инсталирал някакъв боклук, за който ти си нямаш и наредстава как омазва системата. Няма да те упреквам или нещо от сорта. Опитай от контрол панел да деинсталираш, тази тема като я търсиш по име. И друг път не инсталирайте подобни глупости, защото ще дойде момент в, който ще преинсталираш без уговорки.

Няма да стане така колега. Постващия каза, че половината неща от темата са му в Recycle Bin. По-вероятно е да стане с връщане на системата или по-лошия вариант, който всеки избягва, макар че на мен ми е станало като навик и не ме притеснява - Чиста преинсталация на Windows ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не помислихте преди да инсталирате подобни глупости ? Съвета ми е да възстановите системата, ако разбира се System Restore има такава точка, или да поправите ОС с инсталационния диск.

ПС: Заглаавието на темата не отговаря на правилата, и темата не е за този раздел.

Как да го направя това с  System Restore?

Проблема е, че не е тема! И го няма там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да го направя това с  System Restore?

Проблема е, че не е тема! И го няма там.

Добре де, кажи точно какво си инсталирал, за да проверим има ли възможност да се деинсталира. System restore или така наречените точки за възстановяване ще го имаш ако си го задал като опция на операционната система.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, кажи точно какво си инсталирал, за да проверим има ли възможност да се деинсталира. System restore или така наречените точки за възстановяване ще го имаш ако си го задал като опция на операционната система.

http://dox.abv.bg/files/listtree

Редактирано от pipo26 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

snow_leopard_skinpack_1_0_win_7_by_thedhruv-d739aoo

Ами точно тема за изгледа на Windows. Виж в първия ми пост линка, който ти дадох.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от Rouhox
      Здравейте,хорица за пръв път пиша тук,един приятел ми каза за сайта Значи искам компютър за да кажем 2000 лева,но ако се налага или не достигат някакви пари мога и да дам 2150-2200,за да се получи перфектно,искам да подкарвам най-новите игри на макс графики ако е възможно с този бюджет?Та сега да кажа с какво разполагам,значи имам хард диск на стария компютър но е само 500 гигабайта,абе като цяло имам стар компютър там с 2 рам,които са ужасни тъп процесор и нямам видео карта,за нищо не става,имам и този монитор,който съм прикачил долу,та въпроса ми е мога ли да го използвам и според вас хубав ли е ,в смисъл на 10 години мисля че е модела е Acer-AL1916W 19 инча.Ще съм много благодарен,ако някой ми помогне!Искам и да кажа,че не искам втора ръка неща и ако се може частите да са от възможно най-евтиния сайт! Също така,някой може ли да ми каже,кой уиндоус е най-добър и от къде мога си го сложа след като си взема компютъра,защото по сайтовете гледам,че искат по 250 лева.Това е от мен,благодаря предварително!  
      'EDIT';Нещо не искаше да прикачи снимката,та ето я https://ibb.co/cxAGA7
    • от An-Mari Ivanova
      Здравейте, имам въпрос за MacBook- Можете ли да ми кажете мнение, дали си струва да взема Macbook Pro втора ръка mid 2012 ? Занимавам се с графичен дизайн и ми трябва най-вече за работа с Photoshop, Illustrator, т.н Сегашния ми лаптоп е Lenovo от миналата година, взех го чисто нов, но вече доста забива ( i3 процесор, 4GB ram ) и се чудя дали си струва да го сменя с втора ръка MacBook? Много ще съм благодарна ако ми кажете мнения и дадете съвети!
    • от canko99
      Добър ден! Преди време ви бях писал за автомобилния дизайн, майка ми прецени, че няма смисъл от това тъй като сме с много ограничени финансови възможности, понеже баща ми е починал. Сега бих искал да попитам каква специалност бихте ми препоръчали за чужбина, в която мога да реализирам веднагически след като завърша и да мога да храня семейство след това? Проблемът са ми финансите,обяснил съм по-горе, къде отпускат стипендии и безплатно настаняване.  Ето вижте в кои области съм добър и в кои - не.
      История - да
      География -да
      Информационни технологии-не
      Математика-не
      Биология-не
      Английски език-В1, ще трябва да уча бая още, за да не стигам до езикова година.
      изобразително изкуство- да
      Благодаря ви, предварително!
    • от edokredo
      Добър ден имам нов комп и преди малко инсталирах уиндоус 7 ултимейт , а на флашка си свалих интернет драйвъри ,но като се пусне инсталацията ми показва ето това....Моля за помощ

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.