Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

искам да си кача Viber на Samsung, но не знам дали си заслужава, при положение,че имам skype. Въпроса ми е също, дали мога да провеждам безплатни тел. разговори към всички мрежи с Viber?

Благодаря на всички,които биха ме посъветвали!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Функцията на Вайбър е да провеждаш безплатни разговори през интернет с други потребители на Вайбър. Прави си сметка

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, и на мен ми е известно това, но си мислех за обаждане към стационарни тел. например.... :) ...май много искам,нали :)  !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, възможно е да се обадиш на какъвто и да е телефон, дори на такъв без Viber, но струва парички. Много са предимствата на Viber пред Skype и едно от тях е значително по-евтините разговори, а и че идентификация е номера ти. Тоест, можеш да  потърсиш всеки, а и всеки може да те потърси на Viber, дори да не е в контактите ти, стига да му знаеш номера, подобно на обикновен мобилен телефон и няма разлика, стига и двете страни (за безплатните разговори) да ползвате Viber. Наличен е и за Windows.

Да, и на мен ми е известно това, но си мислех за обаждане към стационарни тел. например.... :) ...май много искам,нали :)  !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.