Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам телефон самсунг с андроид 2.3.6 и ми се иска в бързото меню (от щората, като не съм сигурен дали така се казва) да добавя опция за включване/изключване на мобилния интернет. Възможно ли е това и как? Търсих в маркета, но нещо не се ориентирам. Проблема е, че телефона ми е с две сим карти и се влиза на много места до като стигна до включването на мобилния интернет (който си е в сметката ми). И понеже е на втората сим (първата е заключена към виваком) и трябва да я деактивирам, за да включа мобилния нет, и тогава отново да я включа. Пробвах с 1Tab Quick Bar - Quick Settings но ми създава нов бар, а не добавя преки пътища към вече съществуващия. Дано да има начин да добавя тази опция, или поне ако има някой гаджет (какъвто също не откривам в маркета) в който да си добавя бързи опции (включително и за включване/изключване на мобилния интернет).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че няма как да се добави въпросния гаджет, а и няма как да инсталираш допълнителен, тъй като при 2.3.6 мисля че по подразбиране не могат да се едитнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих препоръчал Power Toggles, но си мисля, че може да изисква Android 4.x, за да работи. В 2.3.6 нямаше ли вграден Widget за целта, който може да се завлачи на някой от екраните?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо такова не ти ли върши работа?

Инсталираш приложението, добавяш плъгина, той ти инсталира едно бутонче на работния плот, след това оттам отваряш?

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

ПП. Или хващаш и пробваш едно по едно, което ти свърши работа:

1 | 2 | 3

Редактирано от Wankata (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. Инсталирах си Powerful Control и ми свърши работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.