Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте и благодаря предварително за отговорите и отделеното време.Днес пристигна компютъра ми на части и следователно започнах да го сглобявам, но когато стигнах до частта с монтажа на твърдия диск, ударих на камък.Кутията която използвам е Cooler Master n500 при която за да поставиш твърдия диск се използват релсички, а също така твърдия диск се монтира на страни (или поне аз виждам само тази опция) но също така може да се вкара само от едната страна защото от другата има метални издутини които блокират твърдия диск да продължи по нататък.И та проблема ми е че от тази страна от която трябва да свържа захранването и сата кабела се намира единият страничен капак на кутията и не би могъл да се сложи ако се свърже захранването.Халп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махни "единият страничен капак".

Как иначе ще си направиш разпределението на кабелите,ако и вторият капак не е махнат????

Дай и снимки да видим какво си поръчал и какво си направил.

п.п.Какво значи 

Халп
Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвали са ми, че ако се махне някой от капаците се разваля циркулацията на въздух в кутията.

Ти въобще вдяна ли какво ти каза колега. Махаш двата капака, свързваш всичко, както трябва и затваряш с двата капака. На глупави ли се правите или сте глупави?! Аман вече от глупави теми. Гугъла не взима пари, можеше и там да видиш "КАК АДЖЕБА ДА НАВРА ТОЗ ЧАРКАЛЪК ВЪТРЕ".............. Като махнеш и другия капак - Публикувано изображение

Ти се отваря, още място, както ти казах вече свързваш всичко и после си слагаш отново двата капака отстрани. Какво нарушение на потоци какви 5лв?

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че после няма да мога да затворя едната страна защото захранващия кабел на твърдия диск ще пречи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При някои кутии монтажът на дисковете става като конекторите на диска сочат към десния капак, навътре, т.е. към страната, на която е монтирано дъното. Ако проблемът е, че няма място за кабелите, има и интерфейсни, и захранващи SATA кабели със закривени на 90 градуса конектори.

Ето го ръководството, показано е как става.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук е написано по твоят проблем - чети добре.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.