Премини към съдържанието
  • Известия

• Калин Карабойчев

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!   31.03.2018

Здравейте приятели, На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години! Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред. Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!  Вземете вашия подарък тук

Препоръчан отговор

Dell Inspiron 3537 този модел е със SSD с ,който операционната система, ще зарежда за около 10сек. с добра видео карта ДДР5. Hp ProBook 450 този също е добър само, че видео картата е ДДР3, но пък дисплея е матов. Моят съвет е, че за тези пари колегите, ще ти съставят много добра настолна машина доста по-производителна от тези лаптопи, но пък ако търсиш мобилност няма как да я получиш с настолния. Все пак решението е твое, но аз съм за настолна конфигурация.

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво си обмислете дали наистина искате лаптоп.Ако е крайно наложително да пътувате с него,или пък ако нямате никакво място у дома,тогава да.Но иначе,за 1500 лв може да се вземе цялостна конфигурация,монитор,периферия,че защо не и някой стол подходящ.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся си геймърски лаптоп до около 1300-1500 лв. (и моля не казвайте че няма геймърски лаптопи  :) )

И мнения по този http://www.pcstore.bg/bg/laptop-ultrabook/laptopi/laptop-acer-aspire-v5-573g-nx-mccex-007.html?___SID=U

Хубаво си обмислете дали наистина искате лаптоп.Ако е крайно наложително да пътувате с него,или пък ако нямате никакво място у дома,тогава да.Но иначе,за 1500 лв може да се вземе цялостна конфигурация,монитор,периферия,че защо не и някой стол подходящ.

Щото те геймърските лаптопи са тези: Dell Alienware  http://www.pcstore.bg/bg/laptopi/dell-alienware.html?gclid=CLml2MmMq7wCFUVa3godJz4AvA  ASUS ROG

http://www.speedcomputers.biz/laptop-asus-rog-g750jh---gaming/?gclid=CJKj7saNq7wCFcZY3godJigAEQ  Lenovo IdeaPad Y510p  http://laptop.bg/laptops-lenovo-IdeaPad_Y510p?gclid=CPz3q6KPq7wCFYdb3godYBUAjw

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено Леново се доближава до бюджета ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Пламен Р
      При всяка игра fps ми е 60 стабилни!!!а не са конкретни за играта и с мойта конфигурация!!!при всяка игра е така!!! искам да си ги променя да не са стабилни!!!
    • от OxLuVa
      Цел: Новите гейм заглавия да се играят на High настройки с резолюция FHD (например, Far Cry 5 на LOW и FHD, средните кадри са около 55 и в по-натоварени моменти играта засича доста неприятно, като сваля резолюцията перформънса се подобрява (но не кой знае колко) за сметка на картината, тъй като монитoра ми е 24'' FHD)
      В момента разполагам със:
      Видеокарта:
      Video Chipset: NVIDIA GeForce GTX 960
      Video Chipset Codename: GM206-300
      Video Memory: 4096 MBytes of GDDR5 SDRAM [Samsung]
      Video Card: GIGABYTE GeForce GTX 960 OC 4GB
      Video Bus: PCIe v3.0 x16 (8.0 GT/s) @ x16 (2.5 GT/s)
      Процесор:
      CPU Brand Name: Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz
      CPU Platform:  Socket H4 (LGA1151)

Захранване: Thermaltake
      Model:  LTP-550AL2NK
      Total Power: 550w
      Отворен съм към предложения за нова видео карта и процесор (бюджет около 1000лв и за двете)
      За видеокарта обмислям нещо от сорта на GTX 1060, а за процесор нямам представа. Ако трябва още някаква допълнителна информация, ще добавя, няма проблем! И като цяло захранването дали ще се справи с новите компоненти.
      Поздрави!

• от Viktoria Petrova
      Здравейте, дойде време да подменя стария си лаптоп и моля за малко помощ. Според Вас този модел добър ли е: http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-HP-PAVILION-15-CB005NU-2LD03EA/p/527950 Нямам възможност да дам повече от 1500лв. Интересува ме добър ли е за игри, понеже брат ми иска да го ползва да си играе новите игри, които не тръгват на неговия лаптоп ? Аз ще го ползвам за ровене в интернет, гледане на филми и програми за обработка (някои са доста тежки), когато съм в университета. Знам, че за игри е по-добре настолен компютър да се вземе, но на мен задължително ми трябва да мога да го нося в университета. Другият модел на тази цена е: http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-ACER-ASPIRE-7-A717-71G-50GG-BK/p/518213 На мен ми изглеждат напълно еднакви (като изключим големината на екрана). Моля за сериозни мнения, защото не съм запозната, а искам да зарадвам брат ми, понеже като не съм на лекции предимно той ще го ползва за игри. Отворена съм и за предложения, стига да са до 1500лв. Благодаря предварително! 
    • от Кристиян Ангелов
      Счупи ми се кутииката на колонката на  лаптопа и остана само говорителчето което има магнит голям, колкото като си свиеш палеца и показалеца!Сложих го отпред отстрани на екрана на дисплея и се оказа, че нещо въздеиства на магнита и той се залепи за капака отпред до самия дисплей!Е може ли това нещо-този магнит да ми прецака лаптопа-Моля отговорете-ВАЖНО МИ Е ДА ЗНАМ!

• от Mihaelavv
      Здравейте. Имам проблем с лаптопа ми. Вечерта преди да открия проблема, както винаги, си изключих лаптопа без проблем. На следващият ден забелязах, че не мога да го включа, дори когато е включен в контакта. В други форуми четох, че е хубаво да се премахне батерията и да се включи наново, но моята е вградена и не знам какво да направя с нея. Лаптопът е нов, използвам го от 3-4 месеца вече и няма как да е изгоряла видео-картата, защото изобщо не свети клавиатурата или копчетата. Ако можете да ме посъветвате с нещо полезно ще бъда много благодарна.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.