Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да се извиня на onogondurНико_lannistermrazqmakaroninarutotechmaniacXECUTIONERThe_Reaverjohny01Jotto_del. Със сигурност има и други които са чели простотиите които написах и всички обидни думи. Искам да се извиня на всички ви. Не искам извинението ми да се приеме като един вид подмазване, но наистина форума е за да помагаме един на друг на не да псуваме. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както са казали мъдрите хора "След дъжд качулка, след сватба булка". Дано си си взел поука и няма да направиш същата грешка втори път. Можеше да минеш и без тема, а на лично да се извиниш на всеки един обиден от теб. Научете се да бъдете по сдържани и търпеливи.С рогата напред няма да просперирате много, особено когато имате нужда от чужда помощ. Пак казвам вземи си поука и гледай да не се повтаря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не получи просветление.. или както е модерно сега .. "катарзис" ?

не едномесечен бан, и сега е решил с тема да изкупи греховете та да му опростят наказанието.............на лични кои щеше да разбере че се извинява!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОМГ ето сега имам профил мислиш ли че ме интересува бана на другия аа ?edit:за това съм написал да не се приема като подмазване

Редактирано от Лионел Меси (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не получи просветление.. или както е модерно сега .. "катарзис" ?

Ми не просто съм такъв. Понякога се изнервям и после съжалявам защото знам, че е било глупаво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.