Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

Желая да ми препоръчате монитор, главно за чертане на AutoCAD & Solidworks и игри, да е поне 23". Бюджетът е до 350лв може и малко повече ако си струва. За сега съм се спрял на LG 23EA63V-P. Видео картата ми е ASUS GTX 650TIOC.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... или 

Dell Монитор LED Dell 23'', Wide, DVI, Черен U2312HM 

Ето и ревю : тук

Редактирано от mititaki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за препоръките, но се поразрових във форума и реших да спестя някой лев и да си взема ASUS MX239H :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за препоръките, но се поразрових във форума и реших да спестя някой лев и да си взема ASUS MX239H :).

Добре си решил.С какво е по-различен от AOC I2369VM?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единствено с това че съм много доволен от Асус продуктите, които съм ползвал. АОС не съм ги виждал/ползвал. Спира ме само това че не мога да отида да ги видя първо - нито асуса нито аос...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Dell продуктите и най-вече мониторите са с изключително добро качество. А в момента този монитор Dell Монитор LED Dell 23'', Wide, DVI, Черен U2312HM  ,няма конкуренция ,като цена-качество! Асус-а е с над 100 лв. по-скъп , но разбира се избора и парите са твои. 

Редактирано от mititaki (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.