Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги. 

Скоро си взех един  таблет с 8GB build-in памет. В последствие се оказа, че тези 8ГБ ги има реално, но май мога да ги ползвам само за мултимедия. 

Инсталирал съм няколко приложения и започнаха проблемите с недостига на място. Всички от приложенията ми трябват, така че варианта да ги махам и ползвам не важи. 

Пише ми, че INTERNAL STORAGE е 512 MB. NAND FLASH е 5.86GB някъде. 

ЛОШОТО И СМОТАНО Е, че нещата от Google Play се свалят и инсталират винаги на INTERNAL STORAGE. 

Дори да ги преместя в SD Card (както всъщност е отбелязано там), пак 15-20 до 30 MB си стоят в INTERNAL STORAGE. 

Бих искал да го използвам това свободно място или в най - лошия вариант приложенията да се инсталират само на SD Card (NAND Flash) паметта. 

Има ли вариант за това нещо? Или още  по - добрия вариант някак си да увелича INTERNAL STORAGE или да ползвам SD Card като такъв. Дайте ми вариант, че започвам да се измервям по този начин...

Благодаря ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само не разбрах, каква е марката и модела на таблета.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.