Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от няколко дни компа ми забива, а днес направо замръзна екрана и се чува едно зззззз и така го рестартирам и пак същото, пробвах през сафе мод и пак същия звук ззз и замръзване. Преди дни се появи син екран но сега вече просто замръзва. някой ако може да помогне плс 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете си хард-а за грешки и лоши сектори с програмата HDTune

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Yulian Atanasov
      Здравейте, имам следния проблем:
      Преди няколко дена по време на дъжд от гръмотевицата ми се изключи компютъра. След като го пуснах интернета ми започна да прекъсва през интервали от 5-10, понякога 20-30 минути. Самото прекъсване е за 15-20 секунди и после пак се управя. Реснах си рутера, пак продължава. Интернета спира на всички устройства, не само на компютъра. Следователно според мен е или от доставчика някоя авария или от рутера. Обаче поради тия неработни дни не мога да отида до офиса. Можете ли вие да ми помогнете някакси? Модела на рутера е TP-LINK TL-WR841N. A и забелязах когато ми изчезне интернета в tplinkwifi.net(сайта на рутера) ми показва Wan port unplugged. Идеи?
    • от qu3st
      Здравейте,искам да попитам нещо...
      Та днес забелязех нещо доста изнерващо което не се беше случвало преди и то е следното... както знаете като свържете клавиатура,мишка и подобни , вашият компютър издава звук. Та днес моята клавиатура започна да прекъсва незнайно защо и всеки пък като прекъсне се чува този звук. Тоест не е нещо от компютъра тъй като свързах друга клавиатура и проблема при нея го няма ... Въпроса ми е следният : Как да оправя проблема с моята клавиатура и ако не може , трабва ли да си купувам нова ?
    • от Saint4x44
      Лаптоп: ASUS X59SL
      Процесор: Intel Pentium Dual CPU T3200 2.00 GHz
      System BIOS V.305 
      Видео: ATI RADEON HD 3470
      Памет /RAM/: 2.00 GB 
      ––––––––––––––––––––––
      Инсталирам Windows 10 Pro (X86) или (x64) след формат на съответния дял. Всичко върви нормално докато:
      "Инсталацията беше прекъсната във фаза SAFE_OS с грешка по време на операция BOOT"  OXC1900101-OX20017
      Това става след първото саморестартиране на компютъра и зареждане на файловете. 
      Това е само на тоя модел. На други компютри настолни и лаптопи инсталацията върви перфектно. 
      Моля, ако някой се е сблъсквал с този проблем на този модел, моля да сподели!
      –––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
    • от VolvoPower
      Здравейте! В момента се намирам в Щвеция. Причината е, че аз съм диабетлия и съм тук на лечение. Не трябва да се притеснявам за нищо, докато свикна с тия нещица, прекъснах училище, за да се излекувам. Вече съм от 40 дена тук. Нямам номера на класния, мой приятел ми каза, че ще повтарям и аз се притесних и не знам какво да правя. Вие знаете ли как се постъпва при такива ситуации? Ако знаете, моля ви, помогнете ми. Благодаря
    • от b3s7ch0
      Здравейте !

Скоро не ми се е налагало да пиша , но дойде и тоя момент . Става въпрос за следното :

Реших днес да си почистя клавиатурата(http://img.alibaba.com/img/pb/438/975/689/689975438_138.jpg , тъй като определено имаше нужда . След като  приключих и я свързах към компютъра всичко беше добре до след няколко минути . Клавиатурата е с usb кабел и след като поработи няколко минути прекъсва , докато не сменя usb слотът на кутията на компютъра , където е включена , след което отново тръгва .

Някакви идеи ?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.