Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

пробвах да си направя буут флашка с windows xp, първо със Ultra Iso, обаче в момента, в който тръгне да буутв-а в компютъра, отваря следната грешка: inf file txtsetup.sif is corrupt or missing status 18.След това прочетох в интернет, че с Ultra Iso не ставало и използвах WinToFlash, обаче тя пък ми даде грешка още преди да започна да го записвам, че липсва същия файл в .iso файла на windows-a, опоменат по-горе...свалих и пробвах с друг windows xp, същото.Дъното може да буутва от USBНякой може ли да ми помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте с Rufus

Но имайте в предвид,че инсталирането на ХР от флашка не винаги се увенчава с успех,от самият Уиндоус е така.Виж,ако беше седмица,нямаше да има проблем.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да си вземеш един CD диск и да си запишеш windows-а на него няма да имаш никакви проблеми.Иначе аз използвам win to flash и нямам проблеми с нея погледни още от началото когато започва да ти записва Win на нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.