Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, нов съм във форума от 2-3 дни чета теми за конфигурации и реших сам да си направя конфигурация бюджета ми е 710лв не мога да отделя повече за съжаление! Конфигурация която направих е със INTEL процесор ако някой предлага нещо нека бъде с INTEL процесор имах стара конфигурация със AMD изобщо не бях доволен нищо не може да се вземе от нея, защото я продадох! :) Конфигурацията ще се ползва главно за игри за бъдещ ъпгрейд ако има такива въпроси може да стане януари ( 2015 ) имам впредвид, че като я зема искам да си цъкам игрички 2012-2013 заглавия на MEDIUM.Ето я и конфигурацията - http://nikem-bg.net/cart/50148p1r46672p1r45925p1r48235p1r46925p1r46784p1rf.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АМД базирана конфигурация ще се справя по-добре в игрите.

Обща стойност - 715.46 лв. с ДДС
260X e на нивото на 7790, която е много по-добра от 7750. Другия вариант е да вземеш i3/i5 и след време да вземеш видеокарта.
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

страшните дъно и кутия.. и според мен по-добре да вземе АМД  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам сега за момента да си взема кутията + PSU ...Тази конфигурация която дадох по - горе не ли е хич добра?

Редактирано от allthetime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,не е.За тези пари можеш да вземеш много по-добра видео карта и процесор.

BB код:
ASUS A55BM-K /FM2+
Athlon II X4 760K  3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black
4GB DDR3 1600 A-DATA
500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB
SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC
DELUX DLC-MG460 NO PSU
PSU FORTRON FSP350-60APN 85+

Обща стойност - 718.34 лв. с ДДС

AMD конфигурация.Леко рязах от захранването,надявам се,че някой по-разбиращ от мен колега каже дали става.

Видеото е много по добро от 7750.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ачко, колкото и пъти да питаш, нищо по-различно от предишните няма да се сътвори а батака в главата ти ще стане още по-голям. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам сега за момента да си взема кутията + PSU ...Тази конфигурация която дадох по - горе не ли е хич добра?

Ти искаш да е с INTEL, но тези пари се взема AMD. Както виждаш повечето предложения са с AMD. Ако имаше повече пари разбира се, че щеше да е INTEL. Все пак може сега да вземеш i5 и след време като събереш пари една добра видео карта за 200/300 лева :) :)Edit: Защо ми се струва, ти си a4k0 и сега пускаш нова тема. Бюджета е същия в темата на Ачко също ъпгрейд ще има януари 2015. Акаунта ти е направен преди няколко часа. В другата тема не ти ли стига отговорите. Като правиш нови теми няма да решиш само ще се разколебаваш.  :)

Редактирано от Лионел Меси (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сегашните 28нм АМД процесори нямат нищо общо със старите котлони с откритият кристал и са добър избор за подобен бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е зле, обаче е слаба видеокартата, която ти е най-важна за гейминг. 

Имай предвид, че евтините захранвания на CM са страшни боклуци.

Мразямакарони, може да разясни, какво му е на дъното и какво на кутията в горния ми пост. Ще ми е интересно да видя и неговото предложение, с изискванията на автора на темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на мен ми се струва,че нито по тази,нито по другата подобна тема ще има някакво развитие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не познавам никакъв ачко ? Не знам дори за какво говорите, но вие си знаете! :)Добре най - верноятно ще взема някой от AMD конфигурациите щом за тия пари не може интел ..Благодаря на всички! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами надявам се да е така,както казвате.

Иначе,ако някой модератор има възможност,нека ви провери по IP адрес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблем проверете! :)Темата може да се локва ще взема конфигурацията на Нико_ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблем проверете! :)Темата може да се локва ще взема конфигурацията на Нико_ :)

точно нея ти препоръчвам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За мен това е най-добрия варянт само че след време трябва да вземеш някоя хубава видео карта от 260Х на горе.
Ако съм объркал нещо  можете да ме поправите нов съм във форума. 

BB код:

Обща стойност - 706.21 лв. с ДДС
Редактирано от MachineZZ_BG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,не е.За тези пари можеш да вземеш много по-добра видео карта и процесор.

BB код:ASUS A55BM-K /FM2+Athlon II X4 760K  3.8GHz 4MB 100W FM2 BOX Black4GB DDR3 1600 A-DATA500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MBSAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OCDELUX DLC-MG460 NO PSUPSU FORTRON FSP350-60APN 85+Обща стойност - 718.34 лв. с ДДС

AMD конфигурация.Леко рязах от захранването,надявам се,че някой по-разбиращ от мен колега каже дали става.

Видеото е много по добро от 7750.

Поздрави.

Добре де, преди да постнете нещо прочетете мненията, които вече са написани. Колегата Нико_ е предложил конфигурация и вие предлагате същата без да гледате кой какво е написал. Бързате да давате предложения... Не се заяждам, но просто няма смисъл да се спами в темата с едни и същи конфигурации. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, преди да постнете нещо прочетете мненията, които вече са написани. Колегата Нико_ е предложил конфигурация и вие предлагате същата без да гледате кой какво е написал. Бързате да давате предложения... Не се заяждам, но просто няма смисъл да се спами в темата с едни и същи конфигурации. ;)

Нашите са с 2 гигабайтовите версии, ти не четеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нашите са с 2 гигабайтовите версии, ти не четеш.

Я с 1гб, я с 2гб. Разлика в производителността няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.