Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам стар комп ХР, 600мхц. От април ХР няма да се поддържа, windows 8 e безплатен вече, но

прочетох от фирмата, че за да работи нормално трябва процесор 1гхц - такъв нямам на компа.

Какво значи това - да се купува нов комп с такива параметри?? А който няма възможност? Има ли  някакво решение или фирмата само плаши?? Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не значи,след април просто няма да излизат обновления за ХР.Ще си ползвате ХР нормално,както досега.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

едит

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оправете си заглавието съгласно правилата.

windows 8 не е и вероятно никога няма да бъде безплатен.

Коя фирма ви плаши? Това че спират поддръжката на ХП не означава че компютъра ви ще спре да работи.

Нищо не ви пречи да продължите да го използвате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво от това че няма да има поддръжка ?

Щом ти работи какво се притесняваш.

Win 8 free !!! Сега го чувам дано да е вярно.

Ама 600мхц е много малко за днешно време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че ти ще си изпиратстваш операционата система не я прави безплатна. Да ползваш неподдържано парче софтуер и безотговорно и глупаво. Ако нямаш възможност да актуализираш хардуера и с него софтуера, по добре помисли за алтернатива като Убунту например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че ти ще си изпиратстваш операционата система не я прави безплатна. Да ползваш неподдържано парче софтуер и безотговорно и глупаво. Ако нямаш възможност да актуализираш хардуера и с него софтуера, по добре помисли за алтернатива като Убунту например.

Според теб доколко актуална версия на Ubuntu ще върви гладко на въпросния компютър? Ubuntu далеч не е пример за лека и бърза дистрибуция според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам стар комп ХР, 600мхц. От април ХР няма да се поддържа, windows 8 e безплатен вече, но

прочетох от фирмата, че за да работи нормално трябва процесор 1гхц - такъв нямам на компа.

Какво значи това - да се купува нов комп с такива параметри?? А който няма възможност? Има ли  някакво решение или фирмата само плаши?? Благодаря.

1. заглавието

2. 8 не е безплатен

3. Оставате на ХР или минавате на линукс

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.