Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам лаптоп Acer Aspire 5750ZG. Той си има уеб камера която съм ползвал мног пъти преди, но днес когато ми потрябва не работи. Лаптопът изобщо не я намира, изтеглих си драйвер, но при стартирането ми изписва че не намира камера... има ли вероятност самата камера да се е прецакала нещо...Ако някой има идеи или съвети споделяйте :)БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Пробвах, но ми изписва Camera not found......

Сега ако посочиш как се вижда камерата ти в Девайс менажета, няма да има грешка. Не можа ли да напишеш всичко в един пост, за да не те разпитват хората като потърпевш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от asdfj
      Здравейте
      .Наскоро си купих лаптоп втора употреба Acer aspire 5315, Теглих драйвери но без успех постоянно изписва,че няма открита камера.Възможно ли е да е повредена и имали някакъв шанс да я оправя?
    • от vankata4
      Здравейте! 
       Чудя се дали е възможно да си ъпгрейдна телефона(gt-i9301i), примерно да му сложа по-яка камера или по-як говорител? 

• от Dan7es
      Добър ден/вечер.
      Искам да попитам за мнение понеже не съм запознат с камерите за видео.
      Ако може да ми предложите камера за видео(главно) 4к или която снима добре бюджета който мога да отделя е 2000лв.(нямам предпочитания за марка)
      Мога да взема и нещо втора ръка не е проблем.
      Лек ден/вечер.
    • от dzaabo
      Добър ден .
      Имам запитване относно телевизор arielli .
      Имам желанието да си купя камера за видео наблюдение .
      Лошото при мен е че не разбирам и НИЩО от камери .
      Въпроса ми е !
      Някой да ми каже ...Може ли да се включи ДИРЕКТНО към телевизора някоя видео камера и да мога да наблюдавам чрез самия телевизор какво се случва навън в РЕАЛНО време ...
      Също моля да ми се обясни като на малко дете Какъв тип камера ми трябва и какъв кабел ?
      Ако има значение мястото от телевизора до камерата е горе долу 15 метра .
      Не желая да правя запис а просто да виждам какво се случва на момента вместо да  се разхождам до мястото където ме интересува ....
      Моделът на телевизора е :
      https://www.pazaruvaj.com/lcd-crt-i-plasma-televizori-c3164/arielli/32dn5t-p355709551/#
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.