Премини към съдържанието
ostavime

Помощ при избор на домашно кино

Препоръчан отговор

Здравейте. 

Търся си система за домашно кино. Нещо за около 500-600 лв. 

Ще се радвам тези, които разбират да ми предложат някакви варианти задължително от Техномаркет, защото ще се ползва отстъпка. 

Благодаря. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега е много лош момент да се купува такава техника. Покрай Коледа/Нова година всичко хубаво е обрано, още не е почнал новият внос, и изборът е беден.

Добре е да споделиш марката (и модела) на телевизора, понякога има предимства домашното кино да е от същата. Освен това и предпочитания - 2, 5 или 7 канала, DVD или Blu-Ray, допълнителни възможности ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG 47LS5600 е модела. Нямам идея дали да е 2, 5 или 7 канала. Дали да чете Блу Рей също не знам, защото аз така или иначе връзвам лаптопа към телевизора и гледам свалените филми през него. 

А иначе за момента на покупката, нали избора в магазина си е един. Най-много да има 1-2 нови модела след време. Все едно дали сега или след месец. Не съм претенциозен. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...защото аз така или иначе връзвам лаптопа към телевизора и гледам свалените филми през него... 

В този случай мисля по добрия вариан е да си купите едни колони и един ресивър,отколкото тия пластмасарки,но...Вие си знаете.

Аз поне така бих постъпил!А има и активни прилични активни колони за тази сума само че не в Технополис...

ПП.Ако все пак Ви интересува покупка от друг магазин-за тази сума аз бих взел това !

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това ми харесва на картинката :) 

http://www.technomarket.bg/products/09133073/lg-dh-4530t 

Май него ще взимам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тази картинка само плеъра (който не ти трябва щом пускаш филмите от PC-което пък е най-добрия вариянт) е поне 100+ лв.Сам си направи сметка какви са колоните и т.н.т. 

Имам подобен Microlab  на този от линка,който ти дадох  и съм слушал в колега на една ,,система за домашно кино,, пластмасарка за 1200 лв (моя Microlab e ot 600 лв!) -ами разликата е несравнима в полза на Microlab-a!

Ако искаш просто да ,,дрънчи,,нещо от тези пластмаси-OK.Иначе-не е това варианта-ма...ти си знаеш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.