Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте  искам да ви попитам дали има усилватели за Интернет скорост представляват нещо като рутер но без антена защото   моят приятел го има и интерната му не е  20 mbps както е на тарифата а е 34 mbps а моят е на същата тарифа само където e 6 mbps и  нямам усилвателя  и мисля че  и рутера ми намалява скоростта защото бях видял някъде такава тема но аз няма как да видя да ли е от рутера защото като сложа  кабела  дирек но в компютъра  ми показва че имам нямам интернет.Рутара ми е:TL-WR741ND 150MА на моят приятел съм виждал че  кабела на интерната минава  първо към усилвателя после от там към компютъра и рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи според тебе  твоя приятел си плаща за 20 mbps а с тоя усилвател има + 14 mbps отгоре които от къде идват ,че не те разбрах точно ? Такова у-во което да генерира интернет от нищото все още не е измислено и създадено. Има повторители на сигнала които служат да разширят обхвата  за по голямо разстояние .Ако си платил за 20 ще получиш точно толкова или малко отгоре но не  и  двойно над това което си платил.  Също не може да  имаш 2 доставчика и да ги пуснеш и двта и така да си удвоиш скоростта  защото  компютъра ще ти взима само от единия и другия ще си седи ей така ако стане нещо  с първия да имаш интернет. Има случаи когато самият доставчик сваля шейпърите и дигаш по голяма скорост но те са  редки .Това са ти спецификациите на рутера и  всяка една скорост я раздели на 2 и ще получиш какво може да мине през твоя рутер  като данлоуд и ъплоуд според  стандарта.

WIRELESS FEATURESFrequency	2.4-2.4835GHzSignal Rate	11n: Up to 150Mbps(dynamic)11g: Up to 54Mbps(dynamic)11b: Up to 11Mbps(dynamic)
Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такова нещо няма ! Усилвател за интернет скорост !!!

Иначе благородно ви завиждам за скоростите. При мен най голямата е 5mbps и е едвам едвам само 200usd на месец! А аз съм на 1.5 mbps за скромните 60 щатски. Иначе колкото плащам точно толкова ми пускат като скорост. Многократно я засичам с uTorrent.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте  искам да ви попитам дали има усилватели за Интернет скорост представляват нещо като рутер но без антена защото   моят приятел го има и интерната му не е  20 mbps както е на тарифата а е 34 mbps а моят е на същата тарифа само където e 6 mbps и  нямам усилвателя  и мисля че  и рутера ми намалява скоростта защото бях видял някъде такава тема но аз няма как да видя да ли е от рутера защото като сложа  кабела  дирек но в компютъра  ми показва че имам нямам интернет.Рутара ми е:TL-WR741ND 150MА на моят приятел съм виждал че  кабела на интерната минава  първо към усилвателя после от там към компютъра и рутера.

Макар че няма такава точка в правилата на форума, все пак не е прието да пишеш глупости! Ако не знаеш нещо, по добре е да помислиш как да попиташ и тогава да напишеш въпроса си!Четат те 200000 човека, ако не си забелязал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такова нещо няма ! Усилвател за интернет скорост !!!

Иначе благородно ви завиждам за скоростите. При мен най голямата е 5mbps и е едвам едвам само 200usd на месец! А аз съм на 1.5 mbps за скромните 60 щатски. Иначе колкото плащам точно толкова ми пускат като скорост. Многократно я засичам с uTorrent.

Чувал съм,че там не можеш да теглиш торенти.Веднага те засичат.Как успяваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви все пак  но защо моят Интернет поддържа 6 mbps  а не около 15-20 да ли проблема е в рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви все пак  но защо моят Интернет поддържа 6 mbps  а не около 15-20 да ли проблема е в рутера.

Това зависи от много неща, жично, безжично свързване, как мерите скоростта и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.