Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от доста време вече съм с много стара и изпочупена клавиатура и реших да си взема нова.Не съм запознат с моделите качеството и т.н на клавиатури и мишки и затова се обръщам към вас.И да преминем по същество. Клавиатурата трябва да е "геймърска" най-важното качествена, удобна и евентулно възможно най-евтина Не съм много по светещите работи, но ще е добре ако има нещо да свети по бутончетата или под тях та да се пробва нещо ново.. Бюджетът ми е около 70 лева, но може да е и по-малък за предпочитане както и по-голям ако има голяма разлика в съотношение цена-качество. Мисля, че за такъв бюджет би могла да се взема една прилична клавиатура. Другото оставям на вас. 

Благодаря предварително на отзовалите се !!!! :) :)П.п Ако има нужда от допълнителна информация относно моите предпочитания-питайте ще ви отговоря с удоволствие.

Редактирано от Християн Панов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти предложа една много евтина, но и качествена клавиатура. А именно X7-G300 Gaming Keyboard. Купих си я преди време и до сега нямам проблеми. Цената и варира около 30лв. Тя може да се почиства и разполага с възможност клавишите W,A,S,D и Стрелките да се заменят с гумени (геймърски) в комплекта.

П.С. За времето си Space-а е много здрав и не се е трошил. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Тя може да се почиства...

Шок и потрес. Коя клавиатура не може да се почиства?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Logitech G103 с безплатна доставка!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари не можеш да вземеш механична, а да плащаш за подсветка 20-30 лв. отгоре мисля, че няма смисъл. Това, което е най-важно - бутоните на клавиатурата, все ще са си обикновени, така че SHARKOON SKILLER е алтернативата на предложената от колегата playalistic вече в зависимост коя ти харесва повече. Аз лично бих избрал Logitech без да се замислям.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари не можеш да вземеш механична, а да плащаш за подсветка 20-30 лв. отгоре мисля, че няма смисъл. Това, което е най-важно - бутоните на клавиатурата, все ще са си обикновени, така че SHARKOON SKILLER е алтернативата на предложената от колегата playalistic вече в зависимост коя ти харесва повече. Аз лично бих избрал Logitech без да се замислям.

Като евтин вариант подкрепям мнението на колегата! Може и да попиташ в gaminggear или nikem за този комплект кога се очаква наличност!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако под "геймърска" се разбира "да издържа на блъскане" (често е това, съдейки по лични впечатления и по казаното за старата клавиатура в първия пост) то според мен няма смисъл да се наливат излишни пари - да се вземе Logitech за 20 лева, като се счупи, да се вземе още една такава и така. Честно казано не знам как се чупи клавиатура (ако не с удряне и блъскане), за да има изрично изискване да е здрава - аз ползвам една и съща вече 5-6 години и с изключение на леко изтъркани някои клавиши, е като нова.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря за бързите отговори възнамерявам да си купя тази  SHARKOON SKILLER

Редактирано от Християн Панов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от Ivan Minyov
      Здраейте пичове, тъй като си счупих клавиатурата си търся нова. Обмислям закупуването на COUGAR DEATHFIRE EX COMBO, тъй като съм фен на марката, а и е на добра цена. Но искам да питам дали някой има мнение за нея и дали става за доста дълги гейминг сесии. Удобна ли е, мишката как е кой каквото знае ще ми е от полза. Мерси предварително.
    • от Божидар Борисов
      Здравейте! Набелязал съм си няколко модела коли, бюджетът ми е 6000. Търся нещо малко по "спортно" колкото може да се кажа за кола с толкова малък бюджет.
      Не търся икономия чак толкова много нещо до 150-160 коня е екстра, относно поддръжката, знам че алфа мазда тойота не са евтини за поддръжка и съм подготвен за по-сериозни ремонти ако се налага.
      1) Тойота Селика -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11525286722183727
      2) Алфа Ромео ГТ -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522848759800714
      3) Алфа Ромео 159 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526411649930274
      4) Мазда 6 -> https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11526029658355431&slink=7cbl2z
      Най-много ми допада тойотата но гледам че стоят от 1-2 месеца повечето от тези и се замислям ? Какви са вашите мнения.
    • от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от Пени
      Здравейте, аз съм ученик в 9ти клас
      Много ви моля за помощ, поради факта, че в понеделник, демек утре имам есе по психология на една от следните теми :
      "Не можем да решим проблемите, ако разсъждаваме по същия начин, по който сме разсъждавали при създаването им. "
      "Няма човешки проблем, за който да не съществува лесно решение - съвършено, надежно и погрешно. "
      "Човекът е единственото живо същество, което усеща собственото си битие като проблем, който трябва да разреши и от който той не може да се избави."
      Критериите за есето са следните :
      1. Ниво на разпознаване на проблема, заложени на фрагмента  5т.
      2. Ниво на философска осмисленост и интерпретация ( което специално моят учител няма да взима в предвид заради възрастта ни ) 10т.
      3. Логически последователно аргументирано ( да не се отклоняваме от идеята ) 10т.
      4. Изразена лична позиция ( трябва да се изрази към края ) 4т.
      5. Езикова и стилистична култура 3т.
      БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРЕТЕЛНО

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.