Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от доста време вече съм с много стара и изпочупена клавиатура и реших да си взема нова.Не съм запознат с моделите качеството и т.н на клавиатури и мишки и затова се обръщам към вас.И да преминем по същество. Клавиатурата трябва да е "геймърска" най-важното качествена, удобна и евентулно възможно най-евтина Не съм много по светещите работи, но ще е добре ако има нещо да свети по бутончетата или под тях та да се пробва нещо ново.. Бюджетът ми е около 70 лева, но може да е и по-малък за предпочитане както и по-голям ако има голяма разлика в съотношение цена-качество. Мисля, че за такъв бюджет би могла да се взема една прилична клавиатура. Другото оставям на вас. 

Благодаря предварително на отзовалите се !!!! :) :)П.п Ако има нужда от допълнителна информация относно моите предпочитания-питайте ще ви отговоря с удоволствие.

Редактирано от Християн Панов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти предложа една много евтина, но и качествена клавиатура. А именно X7-G300 Gaming Keyboard. Купих си я преди време и до сега нямам проблеми. Цената и варира около 30лв. Тя може да се почиства и разполага с възможност клавишите W,A,S,D и Стрелките да се заменят с гумени (геймърски) в комплекта.

П.С. За времето си Space-а е много здрав и не се е трошил. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Тя може да се почиства...

Шок и потрес. Коя клавиатура не може да се почиства?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Logitech G103 с безплатна доставка!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари не можеш да вземеш механична, а да плащаш за подсветка 20-30 лв. отгоре мисля, че няма смисъл. Това, което е най-важно - бутоните на клавиатурата, все ще са си обикновени, така че SHARKOON SKILLER е алтернативата на предложената от колегата playalistic вече в зависимост коя ти харесва повече. Аз лично бих избрал Logitech без да се замислям.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари не можеш да вземеш механична, а да плащаш за подсветка 20-30 лв. отгоре мисля, че няма смисъл. Това, което е най-важно - бутоните на клавиатурата, все ще са си обикновени, така че SHARKOON SKILLER е алтернативата на предложената от колегата playalistic вече в зависимост коя ти харесва повече. Аз лично бих избрал Logitech без да се замислям.

Като евтин вариант подкрепям мнението на колегата! Може и да попиташ в gaminggear или nikem за този комплект кога се очаква наличност!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако под "геймърска" се разбира "да издържа на блъскане" (често е това, съдейки по лични впечатления и по казаното за старата клавиатура в първия пост) то според мен няма смисъл да се наливат излишни пари - да се вземе Logitech за 20 лева, като се счупи, да се вземе още една такава и така. Честно казано не знам как се чупи клавиатура (ако не с удряне и блъскане), за да има изрично изискване да е здрава - аз ползвам една и съща вече 5-6 години и с изключение на леко изтъркани някои клавиши, е като нова.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря за бързите отговори възнамерявам да си купя тази  SHARKOON SKILLER

Редактирано от Християн Панов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.