Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, от доста време вече съм с много стара и изпочупена клавиатура и реших да си взема нова.Не съм запознат с моделите качеството и т.н на клавиатури и мишки и затова се обръщам към вас.И да преминем по същество. Клавиатурата трябва да е "геймърска" най-важното качествена, удобна и евентулно възможно най-евтина Не съм много по светещите работи, но ще е добре ако има нещо да свети по бутончетата или под тях та да се пробва нещо ново.. Бюджетът ми е около 70 лева, но може да е и по-малък за предпочитане както и по-голям ако има голяма разлика в съотношение цена-качество. Мисля, че за такъв бюджет би могла да се взема една прилична клавиатура. Другото оставям на вас. 

Благодаря предварително на отзовалите се !!!! :) :)П.п Ако има нужда от допълнителна информация относно моите предпочитания-питайте ще ви отговоря с удоволствие.

Редактирано от Християн Панов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти предложа една много евтина, но и качествена клавиатура. А именно X7-G300 Gaming Keyboard. Купих си я преди време и до сега нямам проблеми. Цената и варира около 30лв. Тя може да се почиства и разполага с възможност клавишите W,A,S,D и Стрелките да се заменят с гумени (геймърски) в комплекта.

П.С. За времето си Space-а е много здрав и не се е трошил. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Тя може да се почиства...

Шок и потрес. Коя клавиатура не може да се почиства?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Logitech G103 с безплатна доставка!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари не можеш да вземеш механична, а да плащаш за подсветка 20-30 лв. отгоре мисля, че няма смисъл. Това, което е най-важно - бутоните на клавиатурата, все ще са си обикновени, така че SHARKOON SKILLER е алтернативата на предложената от колегата playalistic вече в зависимост коя ти харесва повече. Аз лично бих избрал Logitech без да се замислям.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари не можеш да вземеш механична, а да плащаш за подсветка 20-30 лв. отгоре мисля, че няма смисъл. Това, което е най-важно - бутоните на клавиатурата, все ще са си обикновени, така че SHARKOON SKILLER е алтернативата на предложената от колегата playalistic вече в зависимост коя ти харесва повече. Аз лично бих избрал Logitech без да се замислям.

Като евтин вариант подкрепям мнението на колегата! Може и да попиташ в gaminggear или nikem за този комплект кога се очаква наличност!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако под "геймърска" се разбира "да издържа на блъскане" (често е това, съдейки по лични впечатления и по казаното за старата клавиатура в първия пост) то според мен няма смисъл да се наливат излишни пари - да се вземе Logitech за 20 лева, като се счупи, да се вземе още една такава и така. Честно казано не знам как се чупи клавиатура (ако не с удряне и блъскане), за да има изрично изискване да е здрава - аз ползвам една и съща вече 5-6 години и с изключение на леко изтъркани някои клавиши, е като нова.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря за бързите отговори възнамерявам да си купя тази  SHARKOON SKILLER

Редактирано от Християн Панов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от slavcho hadjiyata
      Здравейте приятели! Поздрави за годишнината на Калдата!
      Наскоро инсталирах Xenialpup64 7.5. Работи доста добре, но "забравя" настройките за избрана клавиатура, добавен език, неговият вариант и клавишните комбинации за смяна на подредбата. Настройва се добре, работи до края на сесията, но след рестарт иска нова настройка на гореописаните опции.
      Моля, помогнете, но ако може с по-детайлно описание, тъй като не се смятам за IT-специалист.
      Благодаря предварително!
    • от Ndishev
      Здравейте. Закупих си безжична клавиатура и мишка Logitech EX110 опитвам се да ги свържа към Android top box. Ресийвара е с 2 кабела usb и ps2. Ps2 е с првход към usb така, че са включени и двата. 
      При стаетиране намира клавиатурата която работи безупречно, но каквото и да пробвах мишката просто не тръгва. Не иска да се канектне или е канектната но не върви.
      Някой има ли си на идея как да подкарам тази мишка? 
    • от El Shaarawy92
      Имам следната конфигурация - Pentium G2020, Nvidia GT9500, 4GB RAM, 500HDD, XFX TS 430W. Искам да си закупя по - добро видео. Компютърът  се използва за игри, като не е задължително най  - новите заглавия да се играят на най - високи изисквания, а просто искам добър FPS.Всъщност основно играя игри като LoL, CS:GO и Fifa, които не са толкова тежки. Въпросът ми е, какво трябва да е, защото процесорът е стар и изобщо има ли смисъл от ново видео. Може и втора ръка. Ако няма смисъл, то е време за смяна на дъното и процесора.
    • от Svetlio88
      Здравейте!
      Препоръчайте смартфон до 300 лв. (това ми е абсолютния таван), който да е задължително с дисплей 5.5", тъй като големият дисплей е важен за мен.
      За момента се колебая между следните модели:
      1. Xiaomi Redmi Note 5А Prime 
      Операционна система: Android 7.1 Nougat
      Дисплей: 5.5" (1280x720) IPS
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Камера: 13 MP
      Добри параметри като за парите, които мога да отделя, но като кажа името на марката много хора ме гледат с недоумение
      2. Xiaomi Redmi Note 5А
      Операционна система: Android 7.0 Nougat
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.4 GHz)
      Оперативна памет: 2 GB
      Вградена памет: 16 GB
      Една идея по-евтина алтернатива на горния, компромис с параметрите.
      3. Meizu M3 Note
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Оперативна памет: 3 GB
      Вградена памет: 32 GB
      Добри параметери като за парите си, но тази марка поне за мен е напълно непозната и се съмнявам в качеството, предвид ниската цена. 
      4.  Meizu U20
      Операционна система: Android 6.0
      Дисплей: 5.5" (1920x1080) LTPS IPS
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.8 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Сходна цена с горния, но по-малко памет?? Тук дилемата е по-малко памет и Андроид 6 при У20 срещу повече памет, но андроид 5.1.1 при М3 Ноут.
      5. HTC Desire 728G
      Операционна система: Android 5.1.1
      Дисплей: 5.5" (1280x720) Super LCD2
      Процесор: 8x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Оперативна памет: 1.5 GB
      Камера: 13 M
      По-популярна марка, за качество незнам. Това е телефон, който ми харесва най-много чисто визуално, особено варианта с белия панел. Бих се радвал ако разясните дали операционната система Android 5.1.1 е "минус" за този телефон спрямо Android 7.1 при Xiaomi. Първоначално се бях спрял на HTC, но бюджетните модели гледам са доста стари.
      6. HTC Desire 820
      Операционна система: Android 4.4.2
      Дисплей: 5.5" (1280x720) LCD
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.5 GHz) + 4x Cortex-A53 (1.0 GHz)
      Това е телефон, който наистина ми харесва много като дизайн. Но се замислям, защото самия модел май е старичък, а и Android 4.4.2 също, при наличие на 7 версия при други смартфони.
      7.  ASUS ZenFone Go ZB552KL
      Операционна система: Android 6.0
      Процесор: 4x Cortex-A53 (1.3 GHz)
      Като марка Асус я харесвам много и бих заложил на нея, независимо дали е за смартфон или лапоп. Този модел е по-ниска цена от всички гореизброени модели, разбира се това е и компромис с параметрите, но пък имам доверие в марката.
      Това са моделите, на които съм се спрял, но не се ограноичавам само до тях. Вероятно има и други подходящи модели и марки.
      Приоритет при избора ми е наличие на 5.5" дисплей и приемливо качество на материалите, от които е изработен. Първите модели предполагам са по-бюджетни и съмнителни поне за мен марки, но вероятно по-нови модели. Последните (HTC и Asus) са по-познати и класически модели, но вероятно по-стари. С различните версии на Андроид не съм запознат, така че разчитам на Вас  
      Благодаря предварително на всеки!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.