Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Nikolai Dimitrov

Проблем със Скайп - не показва известията

Препоръчан отговор

Здравейте.Преди 2-3 дена си сложих Windows 8.1.Всичко е както трябва,но имам следния проблем със скайп,първо не искаше да се пусне,даваше stop working,разбрах че е било заради някакъв NetFramework 2.5 , 3.5 понеже го нямало в самия Windows.Оправих го,сложих го,а сега проблема е следния - когато някой ми пише не ми излизат цифричките на самата иконка.Нали когато някой пише излиза 1,2 и т.н.Също така не мога да си сменям от долу дали да съм отпочиващ,на линия и т.н 

post-324559-0-57588200-1391350995_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Преди 2-3 дена си сложих Windows 8.1.Всичко е както трябва,но имам следния проблем със скайп,първо не искаше да се пусне,даваше stop working,разбрах че е било заради някакъв NetFramework 2.5 , 3.5 понеже го нямало в самия Windows.Оправих го,сложих го,а сега проблема е следния - когато някой ми пише не ми излизат цифричките на самата иконка.Нали когато някой пише излиза 1,2 и т.н.Също така не мога да си сменям от долу дали да съм отпочиващ,на линия и т.н 

1. Има специален раздел за скайп

2. Покажете настройките на скайп за известявания

3. На тази малка снимка какво да видим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг Скайп. Примерно версия 6.1 е стабилна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам,като преинсталирам скайпа се оправя и след като се рестартира компютъра всичко на ново..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.