Премини към съдържанието
c0ntroler

Проблеми с играта League of Legends

Препоръчан отговор

Проблема е, че играта ми върви със 15-20 фпс, а един приятел има същия компютър и му върви със 40-50 фпс . Моля помогнете да не е от драйвърите и виндовс-а е нов .  :help wanted4: Ето снимка на параметрите на компютъра ми - http://prikachi.com/images.php?images/335/7022335V.jpg                

Редактирано от c0ntroler (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След шампион пикването илиза логото.Изчакай да ти зареди на 10% и цукни ctrl+alt+delete.В таск маниджара,който се отвори намери League of Legends.exe.Цъкаш го и търсиш Приоритет и след него High.Така с една стара машина от 15фпс дигнах до 50-55.Машината е със следните характеристики:

-Athlon 64 3200+ 2000mhz

-2гб РАМ ДДР400

-Радеон x550 256mb

Редактирано от NextGen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти компютъра , намали графиката и опциите за качество ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти компютъра , намали графиката и опциите за качество ?

Горе  пише, че виндов-са е нов и кои графики в игра или самия компютър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горе  пише, че виндов-са е нов и кои графики в игра или самия компютър

Слагай всички настройки на играта на Low.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CPU Intel Celeron D......... и питаш защо не върви по-добре.... 20фпс звучи повече отколкото може да се очаква, няма смисъл да търсиш софтуерни проблеми, просто конфигурацията толкова си може.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай всички настройки на играта на Low.

Няма да оправи ни най-малко проблема. Процесора не става. Може да пробва с клока му, за да качи някой друг кадър. Това е един от шансовете. Другият, да търси някой по-добър процесор за неговото дъно в продавалника и да клоква, ако дъното позволява. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да оправи ни най-малко проблема. Процесора не става. Може да пробва с клока му, за да качи някой друг кадър. Това е един от шансовете. Другият, да търси някой по-добър процесор за неговото дъно в продавалника и да клоква, ако дъното позволява. 

За какъв клок говориш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какъв клок говориш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкарвал съм играта на 30 фпс на процесор с честото 1.6gHZ вярно , че беше на малка резолюция на се получаваше , на мен това ми е идеята. @Кико ти казва да клокнеш процесора , демек да му качиш чистота на работене , но щом питаш какво е това си правя изводи , че не си го правил до сега. И ако все пак решиш да го направиш , по-добре помоли някой който разбира , защото сам най-много да си повредиш машинката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки всичко е слаб, дори спрямо Pentium 4. Разполага с 256 KB/512 L2 кеш ( в зависимост от точния модел), а за справка, P4  от предното поколение е с 1 MB,  а от поколението на твоя процесор с 2 MB. Само виж какво означава клока при най-бързия Celeron D и колко е бил изостанал Intel спрямо AMD при игрите:

Публикувано изображение

Тук Athlon 64  е с бързината на един P4. А според препоръчителните изисквания за играта, е необходим процесор P4  на 3 GHz.  И когато се казва препоръчителни изисквания, хората имат предвид да няма оплаквания като твоите. 

И както виждаш, клока влияе много благоприятно.

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CPU Intel Celeron D......... и питаш защо не върви по-добре.... 20фпс звучи повече отколкото може да се очаква, няма смисъл да търсиш софтуерни проблеми, просто конфигурацията толкова си може.

аз съм с celeron и ловя 35-40 do 50 fps

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък Riot визуализираха така играта,че на една машина която преди вървеше с 60 fps играта сега да върви с 30-25.За да имаш повече FPS свали графиките не Low махни сенките и може да ти вдигне повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.