Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички, мисля да пускам сайт в нета за спортни залози, като идеята на сайта е да дава съвети за прогнози във няколко вида спорт. Ако има желаещ да се наеме с изработката на дизайн да пише ще се плати със сигурност :) 

Благодаря предварително !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

30 лева за разработка на динамичен сайт. Успех ти желая!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сайта ще си го разработя аз езиците ги знам, дизайна ми куца и ми трябва някой да ми го направи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно за дизайн се плаща поне 400-600 лева. Интересно ми е как ще се справиш със 30 :)

Съвет - потърси си premium static templates и си харесай нещо. Ще ти излезне даже по евтино и статично коднат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сайта ще си го разработя аз езиците ги знам, дизайна ми куца и ми трябва някой да ми го направи 

Ако знаеш как стоят нещата сваляш си един готов темплейт и си го обработваш. Може и готово PSD или тема за WordPress. Варианти много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да си откраднеш някой дизайн от OVO.bg или да потърсиш някой безплатен ТУК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, ако ти трябва все още дизайн за сайта, пиши ми, имам колега специалист в графичния дизайн и можем да измислим нещо, но със сигурност няма да е за 30 лева. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има 2 варианта ако знаеш HTML/CSS

Вариант 1: От интернет може да си свалиш направен дизайн PSD формат и след това да го опишеш със HTML/CSS като леко може и да го промениш. Целта е да ти хареса Bakcground-a.

Вариант 2: Може да използва Wordpess. Има неограничено количество free и платени теми, които не са много скъпи. На основата на HTML/CSS e и имаш готова CMS система включваща PHP и MySQL.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, това с 30-те лева не е много сериозно, надявам се да го разбираш това. Само ти давам пример за един наш сайт, който щяхме да пускаме преди време - ето демо - http://korona-detective.com/predictions24/site/public/bg/ - нищо особено като дизайн, но само индекс страницата е оценена на 500+ лева. Така че сам си прави сметката. Иначе се присъединявам към другите - по-добре намери темплейтно решение някакво, има и не чак толкова лоши.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.