Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

предлага в пощата към сайта ти да можеш да пишеш цветно? 

Ползвам  суперхостинг , Horde  в момента и беснея,че писмата ми изглеждат постни на фона на всички колеги от чужбина, които си ми пишат  в какъвто цвят поискат, удебеляват, подчертават. Аз такава услуга нямам. И се замислям да сменя фирмата ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предлага в пощата към сайта ти да можеш да пишеш цветно? 

Ползвам  суперхостинг , Horde  в момента и беснея,че писмата ми изглеждат постни на фона на всички колеги от чужбина, които си ми пишат  в какъвто цвят поискат, удебеляват, подчертават. Аз такава услуга нямам. И се замислям да сменя фирмата ...

Педполагам сте попитали хостинг доставчика дали предлагат подобна услуга?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм.. Предлагат 3 вида пощи.. Коя от коя по-зле.. 

Иначе за обслужването - думи нямам. Веднага реагират . 

Искам  като  на gmail примерно..Но пък не те вземат на сериозно, ако пратиш оферта от free поща .:(

Редактирано от topsyg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На фирмата и няма нищо. Все пак се очаква една e-mail кореспонденцията от този вид, да е с бизнес насоченост и съответно, да е по въздържана от арт оформление на съдържанието. Не знам какво предлагат те, но за e-mail клиенти да си чувала? Настрой си един Thunderbird и ще имаш основни опции.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На фирмата и няма нищо. Все пак се очаква една e-mail кореспонденцията от този вид, да е с бизнес насоченост и съответно, да е по въздържана от арт оформление на съдържанието. Не знам какво предлагат те, но за e-mail клиенти да си чувала? Настрой си един Thunderbird и ще имаш основни опции.

Няма  против фирмата. Обслужването е отлично. Само не ми харесат пощите,които предлагат за ползване. Изтеглих това,което ми препоръча.

Благодаря! Сега ще го разуча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма  против фирмата. Обслужването е отлично. Само не ми харесат пощите,които предлагат за ползване. Изтеглих това,което ми препоръча.

Благодаря! Сега ще го разуча.

Това Thunderbird не мога да се справя с него  :(

Сменям фирмата, окончателно. За такава  , която да ми предложи  това удобство,  на което съм свикнала в gmail.

Предложения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

Явно не сте много на „Ти“ с хостинга, но лично на мен ми се вижда прекалено да сменяте хостинг провайдъра, заради пощата. Явно при вас тази поща е от наистина голямо значение, но трябва да ви кажа, че повече провайдъри в България(а-и не само) предлагат точно тези три клиента(Round Cube, SquirrelMail и Horde) и реално дори и да смените компанията пак ще е същото. За това и аз, както exwol, ви предлагам да си инсталиране мейл клиент на компютъра и от там да изпращате емейли. За настройка на самият клиент се обърнете към поддръжката на суперхостинг, сигурен се, че няма да ви откажат помощ.

Приятна вечер :)

Редактирано от Остави да пуша (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета, ясно ви е ,че  не разбирам  много . И на мен самата  ми е ясно това. И да, пощата ми е по-важна от самият хостинг. За последната седмица ми се загубиха над 12 писма, просто не ги получавам. Добре,че ме уведомяват по други начини  и се питаме един друг с колегите защо прекъсва комуникацията..И не е казано,че хостинг фирмата трябва  обезателно да е  българска.

И , както писах, не успях да се справя с Thunderbird . Какви са другите предложения?  :bubblegum:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Thunderbird е безплатен, разпространен и лесен за настройка клиент за това ти го предложиш него. Ти пита ли съпорта да помагат? Ето тук са дали хелп, за по-стара версия е, но то е почти същото и още хелп. С такъв клиент ще можеш да си "закачиш" и др акаунти, например такъв на гугъл, ако имаш, за да си получаваш пощата на едно място. Относно други предложения за клиенти колкото щеш. Например ако разполагаш с Outlook може и с него, инак се прави ето така Хостинг компании също има доста и български и чуждестранни, но навсякъде условията са почти едни и същи и ще има нужда от настройка. А и защо не ползвате услугата на гугъл щом толкова ви харесва? Само искам да спомена, че срещу съответно заплащане може да ползвате корпоративната. Знам компании с по 2000 мейла акаунта, които минаха на тяхна услуга.

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм.. Предлагат 3 вида пощи.. Коя от коя по-зле.. 

Иначе за обслужването - думи нямам. Веднага реагират . 

Искам  като  на gmail примерно..Но пък не те вземат на сериозно, ако пратиш оферта от free поща . :(

направи го с пренасочване от C-панела на хостинга ти примерно можеш да си го пренасочиш към Gmail и от самата поща има настройки предлагащи именно това

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

направи го с пренасочване от C-панела на хостинга ти примерно можеш да си го пренасочиш към Gmail и от самата поща има настройки предлагащи именно това

hackersss , 

Хубаво ще бъде и да го нарисуваш. Убедена съм , ще бъде полезно не само за мен.

Инак- благодаря за идеята, но не зная как става. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.