Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

здравейте: казвам се илия николов от гр елхово моят случай е следният :
в момента работя във израел и се запознах с едно момиче от беларус и тъй като вече сме заедно 1 година искаме вече да сключим брак  и да живеем в българия.миналата година имахме голям проблем когато искахме да отидем  в отпуск в българия не й дадаха нужната виза,после пробвахме с покана от баща ми но се оказа че и така не става защото доходът на баща ми е малък и така аз си отидох сам в бг. и питах там в полицията как може да направим всичките докумети за да живеем в бг  но там не ми казаха   почти с нищо отовориха ми ,,иди в 2Zпосолството на беларус" а аз нямах нужното време и се върнах във израел .и вече сме твърде решени да се връщаме в бг на цяло и да живеем в бг. 
 и въпроса ми е какви  докоменти трябва да съберем и какво трябва да правим. 
чакам с нетърпение вашия отговор .
          с уважение :илия николов 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте: казвам се илия николов от гр елхово моят случай е следният :
в момента работя във израел и се запознах с едно момиче от беларус и тъй като вече сме заедно 1 година искаме вече да сключим брак  и да живеем в българия.миналата година имахме голям проблем когато искахме да отидем  в отпуск в българия не й дадаха нужната виза,после пробвахме с покана от баща ми но се оказа че и така не става защото доходът на баща ми е малък и така аз си отидох сам в бг. и питах там в полицията как може да направим всичките докумети за да живеем в бг  но там не ми казаха   почти с нищо отовориха ми ,,иди в 2Zпосолството на беларус" а аз нямах нужното време и се върнах във израел .и вече сме твърде решени да се връщаме в бг на цяло и да живеем в бг. 
 и въпроса ми е какви  докоменти трябва да съберем и какво трябва да правим. 
чакам с нетърпение вашия отговор .
          с уважение :илия николов 

https://www.mvr.bg/Polezno_e_da_znaete/visa_regime.htm

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.