Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
KorteZ

Питане за връзка между два рутера

Препоръчан отговор

Здравейте, имам питане относно връзка между два рутера - ситуацията е следната:

Значи в една къща в хола се намира рутер (рутер 1 от схемата) който разпръсква безжичен интернет, трябва  да пусна интернет на DVR-а  който е на разстояние от около 25 метра. Собственика не иска да му се дупчи дограмата и да се опъват кабели. Затова питам какъв трябва да е втория рутер (рутер 2 от схемата) за да приема безжично интернет и да предава по кабел интернет до DVR-а. За отбелязване DVR-а се намира в къщичка на охраната на двора.  Предполагам рутера трябва да е с опция за аксес пойнт, ако е така препоръчайте ми модел.

За по прегледно съм начертал и схема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам питане относно връзка между два рутера - ситуацията е следната:

Значи в една къща в хола се намира рутер (рутер 1 от схемата) който разпръсква безжичен интернет, трябва  да пусна интернет на DVR-а  който е на разстояние от около 25 метра. Собственика не иска да му се дупчи дограмата и да се опъват кабели. Затова питам какъв трябва да е втория рутер (рутер 2 от схемата) за да приема безжично интернет и да предава по кабел интернет до DVR-а. За отбелязване DVR-а се намира в къщичка на охраната на двора.  Предполагам рутера трябва да е с опция за аксес пойнт, ако е така препоръчайте ми модел.

За по прегледно съм начертал и схема

Маршрутизатора трябва да поддържа WISP стандарта. Примерно TP-Link TL-WR843ND

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти всеки по-нов маршрутизатор поддържа въпросната функция.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори ще потърся препоръчания модел TP-Link TL-WR843ND

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.