Премини към съдържанието
VipKokata

Captiva E2202WOD проблем с включването.

Препоръчан отговор

Здравейте, днес сутринта брат ми като включи компютъра монитора започна да издава този звук

. Преди да угася монитора от тока лампичката премигваше бързо което не е нормално, като го включих след 20 минути спря и да премигва. Пробвах и със захранващия кабел от компа, но проблема си остана. Монитора издава този звук и в режим на готовност, дори и без връзка с компютър. Дали може да се оправи или вече тоя монитор е за боклука ?P.S този звук излиза от говорителите на монитора, но те не са свързани с компютъра. Забелязах, че матрицата мига бързо и слабо. Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

P.S2 Занесох монитора на сервиз и се оказа, че му е изгоряло захранването поради слаб ток и ремонта ще струва 45лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, монитора дойде от сервиза всичко точно работи си и като чели дава малко по-хубаво или така ми се струва (до преди малко бях на 17" кутийка с няква малка резолюция), от сервиза са ми направили подарък като ми ъпдейтнаха фърмуера на монитора и сега в менюто има повече настройки :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.