Премини към съдържанието
Тодор Димов

Моля за помощ - не мога да изтрия папка от флашката си

Препоръчан отговор

здравеите, може ли някой да ми помогне с програма или някакво обеснение какво да правя с флашката ми ?! Има една папка в нея която уж е празна , но когато проверявам паметта на флашката ми изписва ,че е пълна , предполагам има някакви скрити фаилове .. но не мога да я изтрия тази папка ... помогнете ми моля :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дефектна е най-вероятно. Поправи си заглавието на темата, че ще бъде изтрита.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изтрих папката , като отворя флашката нищо не излиза ,все едно е празна , а на своиства на флашката ми пише ,че е пълна паметта .. и аз не знам , много е странно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с форматиране както е казал колегата по-горе. Възможно е да си пипнал и някой бацил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси много... а как да форматирам ? :)

Отиваш в моя компютър -> намираш флашката -> дясно копче и формат.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в моя компютър -> намираш флашката -> дясно копче и формат.

мнооого  ТИ БЛАГОДАРЯ  !!! Хубаво е ,че има хора като вас , да помагат на нас невежите в тази област :) Хубав ден ти Желая :)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм странно. Това с форматирането за флаш паметта съм го пправил доста пъти, но проблемът при мен е, че форматирам и се появяват автоматично папките. Има ли начин как да спра този процес или пък може би да има програма с която да свърши този процес?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм странно. Това с форматирането за флаш паметта съм го пправил доста пъти, но проблемът при мен е, че форматирам и се появяват автоматично папките. Има ли начин как да спра този процес или пък може би да има програма с която да свърши този процес?

Няма начин след форматиране да се появяват папки и файлове. Форматирането по-скоро би ги изтрило, а не възстановило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин след форматиране да се появяват папки и файлове. Форматирането по-скоро би ги изтрило, а не възстановило.

Възможно е, щом пиша във връзка точно за този проблем. Но смятам, че флаш паметта ми е била заразена от друга флаш памет. Форматирах флашката и ми останаха няколко папки, които са били в заразената със сигурност флашка. А има ли възможност да ми помогнете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да е била заразена, но заразата се е пренесла от едната на другата чрез компютъра ти.

Първо ще трябва да почистиш него. После ще почистиш и флашката.

Има си тема за премахване на вируси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.