Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Дъното го подмени. Гледай да е с Z87 чипсет а не H87 или друг.

пс. Това в последната колонка какво е?

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното го подмени. Гледай да е с Z87 чипсет а не H87 или друг.

пс. Това в последната колонка какво е?

да предложиш някой можеш ли? иначе това показва че ще се сглобява , не е никаква част :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли да ти излезе скъпичко от чуждестранен сайт поръчката ? Колко ти излиза това всичко в този сайт ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Живея от чужбина и го взимам от там съответно, иначе избрах това дъно, 

Gigabyte H87-HD3 поради това смених кутията с тази BitFenix Shinobi , кажете дали си струва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MSI не е подходящо за клок,може при Z87 са си оправили регулаторите на напрежение,но не бих им се доверил,бих взел GB Z87X-UD3H.Раздели рама на две плочки.Вземи охлаждане-Noctua D14,Zalman CNPS12X Extreme или друго,но не знам,колко висок кулер побира кутията,за да ти предложа,тези двете ще влязат със сигурност.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак си объркал чипсета...

Живея от чужбина и го взимам от там съответно, иначе избрах това дъно, 

Gigabyte H87-HD3 поради това смених кутията с тази BitFenix Shinobi , кажете дали си струва :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак си объркал чипсета...

MSI Z87-G41 PC Mate, ATX, 1150 опс, за това говорех , не мога да дигам  бюджета, това е всичко няма как да дам още 50 евро за дъно :)

пс: рама е от 2 плочки, или поне така пише в сайта

другият вариант за дъно е този ASRock Z87M Pro4

Редактирано от Fraternity (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дали те устройват като цена тези-GB Z87X D3HZ 87X SLI.Можеш да вземеш по-евтино захранване-CM V700,kоето пак ще е в повече,ако не слагаш две карти,но гледам искаш 700 ватово;иначе SS 650AM ще заспи,че и то ще е в повече,а има и по-евтини GTX 770.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дали те устройват като цена тези-GB Z87X D3HZ 87X SLI.Можеш да вземеш по-евтино захранване-CM V700,kоето пак ще е в повече,ако не слагаш две карти,но гледам искаш 700 ватово;иначе SS 650AM ще заспи,че и то ще е в повече,а има и по-евтини GTX 770.

това захранване е доста по скъпо от това което имам, 40 евро отгоре, иначе дъното също е  с 20-30 евро отгоре, мисълта ми е  тези 2 дънна които предложих дали ще вършат работа понеже са най евтините с този чип ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

40 евро отгоре ми е много, пак питам дали предложените от мен вършат работа?

Напиши какъв ти е бюджета.

Хората могат ли да гадаят колко струват посочените от тебе части в Германия или поне сложи линк към частите.

Както са ти казали по-горе ти трябва дъно с z87 чипсет, иначе няма смисъл от скъпият процесор който си посочил.

Редактирано от ganio (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напиши какъв ти е бюджета.

Хората могат ли да гадаят колко струват посочените от тебе части в Германия или поне сложи линк към частите.

Както са ти казали по-горе ти трябва дъно с z87 чипсет, иначе няма смисъл от скъпият процесор който си посочил.

Точно за това дадох тези 2 варианта, другите са доста по скъпи, така че май ще избирам един от 2-та .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стават за лек клок колкото да не е без хич. Ако това е целта няма нужда от здраво дъно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ориентирай се към някое по-читаво захранване и не му гледай W-овете. Под 100 еврака има достатъчно добри.

http://www.hardwareversand.de/600+-+700+Watts/113837/Cooler+Master+V+650+Semi-Modular.article

http://www.hardwareversand.de/600+-+700+Watts/72341/Seasonic+M12II-620%2C+620+Watt%2C+80PLUS+Bronze.article

http://www.hardwareversand.de/600+-+700+Watts/72342/Seasonic+S12II-620%2C+620+Watt%2C+80PLUS+Bronze.article

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ориентирай се към някое по-читаво захранване и не му гледай W-овете. Под 100 еврака има достатъчно добри.

http://www.hardwareversand.de/600+-+700+Watts/113837/Cooler+Master+V+650+Semi-Modular.article

http://www.hardwareversand.de/600+-+700+Watts/72341/Seasonic+M12II-620%2C+620+Watt%2C+80PLUS+Bronze.article

http://www.hardwareversand.de/600+-+700+Watts/72342/Seasonic+S12II-620%2C+620+Watt%2C+80PLUS+Bronze.article

последното ми харесва, а някакъв друг съвет? а ако взема този със 700 вата ще пречи ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах ти не гледай W-овете. Всяко що-годе читаво от 500W ти върши работа. Малко по-яко се взима заради клока а и тишината не е за пренебрегване.

Взимайки по-слабо ефективно захранване без сертификат но с повече W-ове не печелиш нищо. Та въпроса не е пречи ли а каква ти е ползата. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ем не, просто разликата в цените е 4 евро, и няма да ги инвестирам в нещо, така че бих взел сегашното понеже ми изглежда по стабилно ;П

бюджета е 955 евро със всичко, доставки и сглобяване :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Article Availebility Price per unit Quantity Price Total: 

951,14 €

Article No. HV203O15DE   Corsair Carbide Series 200R, ATX, ohne Netzteil Публикувано изображение

ready for dispatch

49,98 €

49,98 €

Article No. HVR550CEDE   Corsair Enthusiast Series RM550, Modular ,80 Plus Gold 550 Watt Публикувано изображение

ready for dispatch

92,86 €

92,86 €

Article No. HV1141IRDE   Gigabyte GA-970-UD3P, AMD 970, AM3+, ATX Публикувано изображение

Delivery late, new date requested.

74,38 €

74,38 €

Article No. HV20X835DE   AMD FX-8350 Prozessor, Boxed, Sockel AM3+ Публикувано изображение

ready for dispatch from 2014-02-05

168,91 €

168,91 €

Article No. HV13TD10DE   Toshiba DT01ACA Series 1TB, SATA 6Gb/s Публикувано изображение

ready for dispatch

49,86 €

49,86 €

Article No. HV20MI57DE   8GB-Kit Crucial Ballistix Tactical Series DDR3-1866, CL9 Публикувано изображение

ready for dispatch (only 1 article)

74,54 €

74,54 €

Article No. HV1033URDE   ASUS MATRIX-R9280X-3GD5, AMD Radeon R9 280X, 3GB DDR5 Публикувано изображение

Delivery date unknown

339,90 €

339,90 €

Article No. HV30NO14DE   Noctua NH-D14, Sockel AM2/AM2+/AM3/775/1366/1155/1156 Публикувано изображение

Delivery late, new date requested.

77,81 €

77,81 €

Article No. HV207AZXDE   Asus DRW-24F1ST Retail Silent Публикувано изображение

ready for dispatch

22,90 €

22,90 €

amount 951,14 € + Shipping costs + 4,99 € = credit amount 956,13 €

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Самурайче,чвно не си запознат с захранванията-под 700 вата (V700) вече не са КМ3 на Seasonic,M12 620 и S12 620 са старата платформа с две +12 и обща регулация,разликата е,че М12 е полумодулно,SS 650/750/850AM е новата платформа от бронз сегмента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.