Премини към съдържанието
Garen

Проблем със Battlefield 4

Препоръчан отговор

Добър ден ! 

аз преди 5 дена си купих Battlefield 4 от Origin обаче имам проблем

като започна да игра започва да ми лаги обаче не е обикновен лаг смисъл имам 60 фпс на ултра до като ми лаги ето така 

помощ на сингъл плейар нищо подобно не става само на мултито както казах имам 60 фпс с лаг :@ сигурен бях че е заради интернета защото в настройките на Battlefield 4 има 1 тест в който показва с колко ти върви на дадени настройки аз на лов показва 150 фпс но пиши пак BAD и показва проблем с conection помощ и преди 3 дена си платих интернета обаче този път за 25 лв место обичайните 20 и никаква разлика  само разлика при тегленето место 6 мб/с 8 мб/с помомщ

моля помогнете

а ето ги и параметрите : видео: R9 270x процесор: fx 6300 рам: 4 gb

Благодаря за оделеното време :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди колегите да се впуснат в хардуерното ровене дали частите стават за по - голямо фпс - ще ти препоръчам най - стандартното нещо за всички шутъри, а именно:

Спри си vertical sync. - Force off от global настройките на видео картата - това винаги помага на шутърите да дръпнат още 10-20-30 фпс, зависи вече и от други фактори ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди колегите да се впуснат в хардуерното ровене дали частите стават за по - голямо фпс - ще ти препоръчам най - стандартното нещо за всички шутъри, а именно:

Спри си vertical sync. - Force off от global настройките на видео картата - това винаги помага на шутърите да дръпнат още 10-20-30 фпс, зависи вече и от други фактори ;)

Да обаче моя проблем не е с фпс-то имам 60 на ултра и на лов 150 обаче и на лов ми лаги така и на ултра ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да обаче моя проблем не е с фпс-то имам 60 на ултра и на лов 150 обаче и на лов ми лаги така и на ултра ... :)

Ако искаш кажи още 6 пъти, че играеш на ултра и имаш 60 fps. Просто направи това, което колегата казва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не винаги това е точното решение.  Например аз винаги си грая с една опция в настройките на драйверите, докато нацеля правилната стойност. Обикновено тя е 1, а опцията при NVIDIA - maximum pre-rendered frames. Махането на вертикалната синхронизация води само до тиъринг и много по-отчайваща картина, особено при кадри около шейсетте и повече. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да обаче моя проблем не е с фпс-то имам 60 на ултра и на лов 150 обаче и на лов ми лаги така и на ултра ... 

За жалост нямам решение на проблемата ти, но мога да ти помогна с друго... с писането на някои думи. предполагам това "лов" значи "low" (нисък). Транскрипцията на думата е [ ləʊ ], с български букви ще бъде нещо като "лоу" или "лъу", но в никакъв случай "лов". Успех с оправянето на проблема с играта :)

Редактирано от ivchodx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.