Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :)

Искам да гледам новите серии на Бягство от затвора по National Geographic,но в бг тракерите ги няма :(

Ако някой иска да напише субтитри от английски или руски ще съм много,много  благодарен, а съм  сигурен,че и още много като мен ги търсят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука във форума преводачи не ми е известно да има, а и все пак мисля че отиваме към нарушаване на:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Субтитрите няма как да са обект на защитено авторско право, ако не са създадени все още.

Към автора на темата: регистрирай се в юнаците или в саб.бз и направи официална заявка. Предполагам, че някой ще се заеме.

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Субтитрите няма как да са обект на защитено авторско право, ако не са създадени все още.

Към автора на темата: регистрирай се в юнаците или в саб.бз и направи официална заявка. Предполагам, че някой ще се заеме.

Благодаря за предложението, ще пробвам :)

Редактирано от boika11 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм преводач techmaniac (не като професия, но със високи познания и бих казал в топ 10 в България)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

Искам да гледам новите серии на Бягство от затвора по National Geographic,но в бг тракерите ги няма :(

Ако някой иска да напише субтитри от английски или руски ще съм много,много  благодарен, а съм  сигурен,че и още много като мен ги търсят :)

Има ги качени сериите в Тубата и Бох-а с БГ аудио ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ги качени сериите в Тубата и Бох-а с БГ аудио ;)

Можели линк към тези сайтове, че не съм ги чувал, а и не ги откривам  :help wanted3:

пп ако става дума за youtube и vbox7 там ги няма 

Редактирано от boika11 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това се епизоди от 1-ви сезон 

Е сори,но не сте написали от кой сезон Ви трябват и просто реших да Ви подскажа.Може да има и от другите сезони,Сега аз ли трябва да търся и давам линкове?Чичко Google знае всичко.Питайте него!

Успех в търсенето :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е сори,но не сте написали от кой сезон Ви трябват и просто реших да Ви подскажа.Може да има и от другите сезони,Сега аз ли трябва да търся и давам линкове?Чичко Google знае всичко.Питайте него!

Успех в търсенето :)

Написал съм новите епизоди,мисля,че се подразбира какво се търси и няма смисъл да търсиш,вече съм претърсил навсякъде няма ги :(

И все пак благодаря ти за проявената заинтересованост!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написал съм новите епизоди,мисля,че се подразбира какво се търси и няма смисъл да търсиш,вече съм претърсил навсякъде няма ги :(

И все пак благодаря ти за проявената заинтересованост!

Е съжелявам-исках да бъда полезен,но явно не съм...

Може ли някакъв линк с точните епизоди които търсите (на ЛС,че тук да си нямаме разправии с модовете)-все ми се струва,че няма невъзможни неща!Като знам какви неща има из нета,ма...да не изпадаме в подробности.Ще ми се да съм Ви полезен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
      Здравейте! Търся безплатен сайт, в който мога да кача желания от мен клип, да му напиша субтитри и да го сваля с тях, като едно цяло. Бих могъл да извърша подобно нещо във Vbox примерно, но субтитрите там са отделно. Като го сваля, клипът ще е отново без субтитри, а трябва да го кача и в няколко други сайта. 
    • от Tonislav Koychev
      Въпроса ми е следния имам ето това домашно кино  SONY BDV-E4100 и когато запиша 3D филм който ги свалям не от замунда а от energy torrent, уж имат субтитри който са 3D но не тръгват, а иначе филма си е супер от към качество, звук и т.н. Та ако някой има подобен проблем или се е сблъсквал с нещо такова да даде едно рамо.
    • от Димитър R
      Здравейте,
      От скоро имам Мак и срещам следният проблем: Когато сваля субтитрите на даден филм, се запазват като VLC файл и не мога да ги стартирам. Някой може ли да ми разкаже простичко какво да направя?
    • от Fairun
      Здравейте!На скоро разбрах как да гледам филм на ТВ-то със субтитри, но уви взеха, че субтитрите ми ги изкарва малки.Аз мога да ги чета. но очелатите ми родители-не.За това ви искам помощта.Искам също така да добавя, че филма го качвам и гледам от флашка като субтитрите си ги правя да бъдат с Notepad и оттам опцията с Unicode, за да може ТВ-то ми да ги чете.
    • от hristo58
      Днес след обновяване на Мозила не можа да стартира след рестарта,изписа ми runtime error.След няколко неуспешни опита я деинсталирах с geek.exe.Наново инсталирах,този път стартира,направих си натройките,въведох си паролите и накрая за отмора реших да си сваля филм от замунда,но се оказа,че не мога да изтегля субтитрите.Изключих всички добавки,не помогна,рестартирах в безопасен режим,отново не стана.Отчаях се.Безсилен съм,някой може ли да даде съвет.Благодаря.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.