Премини към съдържанието
kranista

Как да превключа на азбучно набиране Нокиа аша 302

Препоръчан отговор

Здравейте телефона е Nokia Asha 302 с операционна система series40. Настроих си услугата Интернет телефон. Звънят ми, и аз звъня на телефона който ми е звънял, всичко е перфектно. Проблема е, че не знам как да превключа в режим на писане на букви та да напиша адрес на когото да се обадя. Как да превключа от писане на цифри в писане на букви ? 

На друг телефон Nokia Asha само че тъч скриин при въвеждането на номер има опция - азбучно въвеждане, при мен тази опция я няма, опитах с всички бутони за смяна на език/цифри не се получава, само цифрово набиране имам. 

Редактирано от kranista (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от salamandarkata
      Здравейте! Ето ме отново с проблем за моята Asha 302.
      Снощи се наложи да сложа друга карта в телефона, но като върнах моята се оказа, че са се изтрили всички повиквания - пропуснати, приети и набрани, което не е проблем. Проблема е, че са останали три имена/номера - 1 в неприети и 2 в приети повиквания, които не искат да се махнат. И имат опциите: продължителност на разговора (ако се натисне излиза, че е недостъпно); запамети и изтрий. Като натисна изтрий излиза: "Грешен избор". И няма махане. Какво ли не правих, не става. А контактите са от моята карта, не от тази, която слагах за малко. Изтрих и номерата от указателя - нищо.
      Също така сутринта като станах и погледнах телефона видях, че пише, че имам 1 неприето повикване и 1 съобщение. Натиснах първо на съобщението да прочета, а после исках да видя и неприетото, но нямаше такова! Само тези 3 контакта си седяха в Дневника. Следобед пак получих съобщение, и пак се появи екран,че имам 1 съобщение и 1 пропуснато повикване.
       Накрая се принудих и си направих резервно копие на инфото на карта с памет и му зададох Възстановяване на заводски настройки, ама на всички, не само на настройките. Възстановява се една минута, рестартира се и какво да видя? Проклетите номера пак са там!!! 
      Моля ви, помогнете ми, ако някой знае какво трябва да се направи да каже!
      Благодаря предварително на отзовалите се!
      Поздрави и хубава вечер! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.