Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Добър ден искам да ви попитам в power options имам amd power plan и си беше така но промених малко настройките когато заспи компютъра да не го буди , та това го оправих но видях едно включено allow hybrid sleep това попринцип трябва да е изключено или не защото са ми казвали че попринцип трябвало да е изкл. но реших да попитам вас.

Редактирано от The Prodigy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... но видях едно включено allow hybrid sleep това попринцип трябва да е изключено или не...

Отдолу има бутон,за въстановяване на настройките на плана!Кликаш там,въстановяваш ги и виждаш нормалното положение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/Sleep-and-hibernation-frequently-asked-questions

Ако искаш мога да ти преведа нещо ако не разбираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдолу има бутон,за въстановяване на настройките на плана!Кликаш там,въстановяваш ги и виждаш нормалното положение.

Не мога да го натисна затворен ми е една дума този бутон за възстановяване на този план .

http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/Sleep-and-hibernation-frequently-asked-questions

Ако искаш мога да ти преведа нещо ако не разбираш.

Питам просто това полезно ли е за машината или просто няма смисъл от него и е излищно натоварване.

Редактирано от The Prodigy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да го натисна затворен ми е една дума този бутон за възстановяване на този план .

Питам просто това полезно ли е за машината или просто няма смисъл от него и е излищно натоварване.

Не си прочел какво съм ти дал и не си попитал за превод. Да разбирам, че не искаш да знаеш.

Това е моментно състояние за настолни компютри в което консумацията на ел. енергия (ток) е сведена до минимум (но не е най-ниско консумиращият режим) - възвръщането от това състояние става почти моментално.

За dummies - да полезно е и е by default за НАСТОЛНИ компютри. За лаптопите sleep - като затваряте лаптопа и hybernate когато няма да ползвате лаптопа следващите 3-4-5 часа.

Можеше да помолиш...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си прочел какво съм ти дал и не си попитал за превод. Да разбирам, че не искаш да знаеш.

Това е моментно състояние за настолни компютри в което консумацията на ел. енергия (ток) е сведена до минимум (но не е най-ниско консумиращият режим) - възвръщането от това състояние става почти моментално.

За dummies - да полезно е и е by default за НАСТОЛНИ компютри. За лаптопите sleep - като затваряте лаптопа и hybernate когато няма да ползвате лаптопа следващите 3-4-5 часа.

Можеше да помолиш...

Аз прочетох по рано какво представлява процеса Sleep и Hybrid Sleep едното е в което компютъра се подлага на ниска консумация на ел. ток , а на Hybrid запаметява работата като в програми включени и т.н. в твърд диск мисля че беше. Значи компютъра се е събуждал сам от allow wake timers пак в опцийте на Power Options и Sleep сега го изключих и наистина не спря до колкото за Hybrida благодаря .  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.