Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте.Баща ми реши да си купи нов лаптоп,след като сегашния се скапа.Лаптопа ще се ползва за Интернет,филми и писане в word.

Бюджетът е 400 лева.По възможност лаптопа да е с 15'6 инча екран.Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих купил 2-ра ръка. Има достатъчно запазени и даже под 400лв.

Не е опция.Бюджетът може да се покачи стига екрана да е 15'6 инча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е опция.Бюджетът може да се покачи стига екрана да е 15'6 инча.

Колко може да се повиши? Принципно под 520-530 лв надали има как да се слезне: както виждаш сам...
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Баща ми реши да си купи нов лаптоп,след като сегашния се скапа.Лаптопа ще се ползва за Интернет,филми и писане в word.

Бюджетът е 400 лева.По възможност лаптопа да е с 15'6 инча екран.Мерси предварително.

Цените започват от 500лв и почти всичко в този ценови клас е с AMD процесори. 

HP 250 с подарък чантаIntel Celeron 1000M, 500GB HDD

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен и този модел е опция:

- Asus X551CA-SX034D

Иначе да, повечето в този клас са с АМД процесори - не че е нещо лошо де ( зависи от гледната точка ) :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз бих препоръчал това:Dell Latitude E6500да, втора употреба е, но е от магазин, който дава 6 месеца гаранция и имат сервиз в който отстраняват гаранционно дефектите, ако има такива. Например: бях взел едно малко лаптопче, което се оказа със счупен USB порт. Върнах го и гаранционно го подмениха без да платя и една стотинка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен и този модел е опция:

- Asus X551CA-SX034D

Иначе да, повечето в този клас са с АМД процесори - не че е нещо лошо де ( зависи от гледната точка ) :)

4 години и половина ползвам лаптоп с AMD процесор, вярно че не е в този ценови клас, но и като го купувах не беше кои знае колко скъп 620-630 долара.

Нито е почистван нито е пазен кои знае колко https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200185212213337&set=a.2149907307559.2104411.1242648357&type=3&theater

За ровене в нета, скайп и някое филмче (HD на 32" телевизор)върши идеална работа и ако не умре(да не чува дявола) нямам намерение да го сменям скоро.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.