Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да си кача форум .Cъздал съм меню форум, но то е към сайта а форума се хоства на друго място.

Може ли като натиснеш форум и да зарежда външен линк който посоча или е невъзможно Публикувано изображение

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може разбира се, само трябва да окажеш линка и как да се отваря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно но не ми дава да променям заглавното име на сайта  ами само крайното директорията си е на саийта .Окончанието мога както си искам да го напиша а аз искам директния линк към форума как да стане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно но не ми дава да променям заглавното име на сайта  ами само крайното директорията си е на саийта .Окончанието мога както си искам да го напиша а аз искам директния линк към форума как да стане?

Здравейте,

Можете лесно да добавяте линкове от дашборда на Wordpress-a си. Трябва просто да отидете на Appearance-> Menus-> и от там да зададете бутона от менюто под формата на линк, както е показано в този скрийншот:

Публикувано изображение

Поздрави :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Можете лесно да добавяте линкове от дашборда на Wordpress-a си. Трябва просто да отидете на Appearance-> Menus-> и от там да зададете бутона от менюто под формата на линк, както е показано в този скрийншот:

Публикувано изображение

Поздрави :)

Благодаря ви много веднага ще го пробвам

Тук си пиша линка на http:// нали?  Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много веднага ще го пробвам

Тук си пиша линка на http:// нали?  Публикувано изображение

Да, там си попълвате линка и трябва да заработи :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам пише така Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a “Custom Menu” widget on the Widgets screen.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам пише така Your theme does not natively support menus, but you can use them in sidebars by adding a “Custom Menu” widget on the Widgets screen.

Ясно :) не знам дали би ви било притеснено, но мога да се логна да погледна ако желаете ( можете да ми пишете лично съобщение) , или се обърнете към хоста си- те би трябвало да могат ви го конфигурират .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно :) не знам дали би ви било притеснено, но мога да се логна да погледна ако желаете ( можете да ми пишете лично съобщение) , или се обърнете към хоста си- те би трябвало да могат ви го конфигурират .

Благодаря ще се помъча сам не мога да ви дам достъп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.