Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте иска да ви попитам за това  нещо http://www.ebay.com/bhp/usb-headphone-jack-adapter колко ще ми излезе с доставката за България че жака за  слушалки на лаптопа ми се развали много е халтав и не отчита благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безплатна е доставката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте иска да ви попитам за това  нещо http://www.ebay.com/bhp/usb-headphone-jack-adapter.......

За това конкретно пише This item does not ship to Bulgaria!

Дори и да намериш подобно с безплатна доставка пак от Ebay ще го чакаш около 40 работни дни. Това е около 2 месеца.

Колко ще ти вземат в сериз да смяна на един жак?

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това конкретно пише This item does not ship to Bulgaria!

Дори и да намериш подобно с безплатна доставка пак от Ebay ще го чакаш около 40 работни дни. Това е около 2 месеца.

Колко ще ти вземат в сериз да смяна на един жак?

Разбрах безплатна е доставката до еконт и следователно няма от еконт да ми вземат никакви пари ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах безплатна е доставката до еконт и следователно няма от еконт да ми вземат никакви пари ?

Еконт ще ти вземат пари и вместо да се занимаваш с подобни "глупости" просто занеси лаптопа на сервиз да оправят проблема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Авторе , вземи си занеси лаптопа на сервиз да ти сменят порта за слушалките и не се занимавай със стърчащи приспособления . Утре без да искаш ще го закачиш това което искаш да вземеш и отиваш и на смяна на  USB .  Прежали 20-30 лева и си реши проблема по грамотния начин .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте иска да ви попитам за това  нещо http://www.ebay.com/bhp/usb-headphone-jack-adapter колко ще ми излезе с доставката за България че жака за  слушалки на лаптопа ми се развали много е халтав и не отчита благодаря предварително

Пич, това струва 5 лева в България и го има във всеки един магазин за компютри. Защо се занимаваш с глупости от e-bay и т.н. ? И аз съм на мнение да си оправиш буксата в сервиз и да не се занимаваш със стърчащи неща, но както си решиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.