Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Пак ви пиша за още по-странен проблем (онзи с рамта не го оправих). Лаптопа ми почна да се изключва от скоро време..Понякога цъкам с часове на него, понякога просто го пускам и се рестартира. 

Първата ми мисъл беше Windows..Сложих нов(64 битов), но след 2 дена пак почнаха едни изключвания

Второто нещо, което ми мина през акъла беше чистене и смазка на вентилатор + паста на процесора и видеото, но и това не помогна. Пуснах мемтест, рамта е отлична. HDtune също показа, че харда ми е "зелен". Чудя се какъв може да е проблема. 

Лаптопа е Samsung NP-P500Y

Дъното е Samsung R59P/R60P/R61P

Има две неща, който ме притесняват : 

Теглих над 15 програми за да видя градусите на видеото, но уви стой само на 0..

Другото което е, че видеото е X1250, но драйверът пише Х1200..

Също и вентилаторът се върти доста стабилно, а в стаята ми е около 25-26 градуса. 

Мисълта, която ми минава е, че може този драйФ да омазва работите, но просто за 7ца не намерих по-добро решение ! Моля за съвет, БЛАГОДАРЯ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От драйвери няма как да ти се изключва лаптопа. Ако не може да разбереш откъде е проблема се носи на сервиз, за да се направи проверка на хардуера. Може да имаш проблем със зарядното, батерията, токовете, а може и да има някъде проблемен елементи или лоша спойка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами оправете проблема с рам-та,пък тогава ще се проследи дали все така внезапно ще се изключва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.