Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Zdraveite! test-slide-gallery.zip

Nujdaq se ot va6ata pomo6t za problem v prika4eniq fail.

Imam slider s images, koito raboti, kogato imam opredelen broi snimki.

Snimkite v sly4aq sa 3, no ako se vkarat 2, tretata stoi kato grozen thumb i doly i gore.

Ne sam mn na qsno s jquery, kopirah gotovi kodove, koito da proverqvat ako img src e raven na 0 da ne pokazva snimkata, v protiven sly4ai da si zarejda snimkata, no spira da display-va snimkata, koqto nqma src, no i scripta spira da raboti. :(

Molq za pomo6t ako nqkoi se e sblaskval s podoben problem...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Shift+Alt 

Shift+Alt

Извинявам се за латиницата по-горе.Нуждая се от вашата помощ за проблем в прикачения файл.Имам слайдър със снимки, който работи, когато имам определен брой снимки.Снимките в случая са 3, но ако се вкарат 2, третата стои като грозен тъмб и долу и горе.Не съм на ясно с библиотеката jquery, копирах готови кодове, които да провяряват ако снимката няма сорс, да не я показва, в противен случай, ако имг-то има сорс, да си излиза. Тоес динамично да се определя броя на снимките в галерията.

Предварително благодаря, ако някой отдели време....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.