Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Абе това някакъв сайт за таковане (мръчкане ) между коли ли е ????? :shock11::) :) :) :)

Това би трябвало да е плашещо младите шофьори , но честно казано предизвиква повече смях , от колкото друго .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам - голямата част от катастрофите са от жени или пияни шофьори. Някои се дължат на нелепи инциденти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам - голямата част от катастрофите са от жени или пияни шофьори. Някои се дължат на нелепи инциденти.

A БМВ-та има ли ? Че те трябва да са поне 50% от останалите според теб?

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A БМВ-та има ли ? Че те трябва да са поне 50% от останалите според теб?

BMW-тата са на култ в България, основно от рацери, джигити и гъзета. Престижна марка, с която да запалиш гуми. Ето за това ще купувам BMW! Какъв раце мога да си направя, като нямам рацерска кола? Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A стига с тия BMW-та. И аз съм се навил да купувам в добавака към Фиестата, че да пиля гуми.  Крайно време е да ползвам автомобила и за спорт, освен да се топля в него на път за работа и обратно от банята до вкъщи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BMW-тата са на култ в България, основно от рацери, джигити и гъзета. Престижна марка, с която да запалиш гуми. Ето за това ще купувам BMW! Какъв раце мога да си направя, като нямам рацерска кола?

:wors: :wors: :wors: Пак пишеш глупости ама няма значение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак пишеш глупости ама няма значение.

Ти говориш глупости. Не разбираш от BMW-та. :D

A стига с тия BMW-та. И аз съм се навил да купувам в добавака към Фиестата, че да пиля гуми.  Крайно време е да ползвам автомобила и за спорт, освен да се топля в него на път за работа и обратно от банята до вкъщи.

Билдера под прикритие!? Какъв спорт с Fiesta, мой човек. Fiesta е градска кола от А до Б и освен сериозно тунингована - сериозно не й стига мощност в една голяма част от разпространените варианти. Спорт с Fiesta е като мотокрос със Симсон-ки. Нали имам Fiesta. Знам ги колко могат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти говориш глупости. Не разбираш от BMW-та. :D

Билдера под прикритие!? Какъв спорт с Fiesta, мой човек. Fiesta е градска кола от А до Б и освен сериозно тунингована - сериозно не й стига мощност в една голяма част от разпространените варианти. Спорт с Fiesta е като мотокрос със Симсон-ки. Нали имам Fiesta. Знам ги колко могат.

Имах предвид, че се замислям за едно 25 годишно БМВ 3. А Фиестите след твоята всъщност се славят като спортни автомобили в класа си. Тая от 2002 година е с наистина по-спортно и твърдо окачване. Най-мощната версия е 150 к.с., но има и тунинговани с повече, използвани и в нашия пистов шампионат. Дори една такава се продаваше доскоро в mobile. Днешната Фиеста също се слави като най-спортната в класа си, но тоя път не за сметка на комфорта.  Между другото, Топ Гиър обявиха преди месец Ford Fiesta ST  за спортен автомобил на годината . Само че тоя път състезавайки се с всички автомобили, а не само тия в нейния клас.  А ето ти и една класация пак на Топ Гиър, само че тоя път за 50-те най-добри според тях  автомобили за последните 20 години:

Публикувано изображение

Виждаш, че на 14-то място са класирали и Ford Fiesta ST 2012.  Така, че не се срамувай от колата си :)

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво е тази класация ?

Не мога да намеря обяснение, какво прави Volkswagen Golf GTI (2005) на 2-ро място , BMW 320d (1999) на 6-то и Ford Focus (1998) между Поршета и Ферарита.

Ето например, една класация за надеждност на Аутобилд :

Публикувано изображение

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно, как тази гондола се е качила в/у колата. За да караш гондола, иска се поне 4-5 години стаж. Не може да е бил някакъв новак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като започнете да ги вадите тези поръчкови таблици направо падам от смях.А пък горната от Топ Гиър нямам думи просот... Как може поръчкови коли да се сравняват със среден до нисък клас серийно производство?!А Хюндай да е по надежден от всички под него е върха на сладоледа - Тойота уважавам ги, ама не може през 2 години да изтеглиш от клиентите по 200- 300 000 бройки коли поради дефекти и после да стоиш като надеждна марка номер 1 ;)Колкото до сайта аз в него смисъл не виждам освен за развлечение и убиване на времето, на младите шофьори добре им пускат в червен кръст малко кадри от катастрофи, обаче трябва да направят това нещо веднъж седмично!

Изабел да ме прощава обаче в България "гъзарската" кола за млади шофьори е БМВ 3 всичките му разновидности - хем евтино, хем що годе бързо. Купуват си тук младежите някакви изгнили таратайки, и гледат емблемата, че била БМВ и те така фърлят мръсна газ градско по светофарите, та да събират погледите и това е жалка история и то с тъжен край! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има два вида автомобили - Мерцедес и всички останали. И един изтъркан виц в тази връзка.

Събрали се световните автомобилни производители на конференция. Всеки производител хвалел собствената си марка - видите ли колко е надеждна, колко е добра. Дошъл ред на производителят на Мерцедес. Същият казал: "Колеги няма какво да се залъгваме. Погледнете навън и вижте с какви автомобили сте дошли всички". Погледнали и какво да видят? МЕРЦЕДЕС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.