Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Търсите ли нов дом на своите сайтове, имейли и файлове? Уморихте ли се да се местите от хост на хост, защото рекламираното не отговаря на онова, което получавате? 

Както всеки, който се е сблъсквал с него е узнал, хостинг пазарът е пренаситен с множество фирми и услуги. Когато обаче настъпи моментът да избереш най-добрия дом за своя проект , осъзнаваш, че до голяма степен те всички си приличат - подобни ( ако не идентични) фийчъри, едва различаващи се цифри и лимити, понякога денонощна 'техническа помощ'. Точно това мотивира нашия екип да създаде един по-различен продукт- услуга, която е иновативна, ориентирана към клиента, разбираема и достъпна. Тимът ни се състои изцяло от хора с дългогодишен опит в хостинг индустрията, работили в едни от най-големите фирми не само на родния, но и на световния пазар. Страстта ни към технологиите , общуването с хора от целия свят , поривът ни за развитие и богатият ни опит ни показаха, че на този пазар е време да се появи нещо различно и практично за клиента, поддържано и развивано от най-добрите специалисти в областта. Знаейки всички недостатъци на предлаганото на пазара и взаимствайки от всички добри практики, които съществуват, създадохме WebHostFace.com. Компанията ни таргетира световния пазар и нашите сървъри вече се превърнаха в  дом за множество чуждестранни сайтове . Принадлежността ни обаче и фактът, че познаваме добре масово предлаганите пакети и услуги на родна почва, ни подтикнаха да дадем възможност на повече хора в България да се сдобият със световно конкурентна услуга на промоционална цена -  европейски сървъри, гарантирани ресурси и денонощна техническа поддръжка от най-добрите експерти в областта на Оупън Сорс апликациите, PHP, MySql, HTML и CPanel. Знаем колко трудно е да създадеш добро партньорство в бизнеса , затова влагаме всичките си умения и енергия в това да бъдем надеждни партньори за вашия проект. 

Можете да се уверите сами като се възползвате от специалното ни промо по случай Св. Валентин, което ще ви даде:

В пакета Face Standard

15 GB пространство
Неограничен трафик
Безплатен уебсайт трансфер
Безплатен домейн
Сървъри в Европа
Неограничен брой пощенски кутии
Неограничен брой FTP акаунти и датабази
Над 250 безплатни софтуера
Безплатни екстри
Експертна денонощна техническа помощ

В пакета Face Extra:

20 GB пространство
Неограничен трафик
Неограничен брой сайтове
Безплатен уебсайт трансфер
Безплатен домейн
Сървъри в Европа
Неограничен брой пощенски кутии
Неограничен брой FTP акаунти и датабази
Безплатен SSH достъп
Безплатен RVSitebuilder
Над 250 безплатни софтуера
Безплатни екстри
Експертна денонощна техническа помощ

За ограничен период от време тези пакети са на невероятно ниска цена от $14.02 за година за Face Standard и $20,14 за година за Face Extra.

Ако желаете да се сдобиете с такъв пакет, последвайте този линк:

webhostface.bg

Ако имате въпроси или се нуждаете от помощ, свържете се с нашите оператори тук , или ни пишете на sales@webhostface.com
Редактирано от capnemo
За реклама се плаща! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Може ли скрийншот на пощите, които предлагате? Измъчих се , значи, и сменям  хостинга . И това е! Остава да намеря  къде не само да си намърдам сайта, а и да  не ми  се затриват писма или връщат недоставени към gmail..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dipsuchos
      2 минути глупости до същината на нещата: Какво да ви кажа, самообразовам се, но за определено познание се налага да се разделя с някой друг лев, без да съм убедена в мощността на Return Of Investment. Та, реших аз да експериментирам със SEO, ама без сайт, не става. Рекох си ОК, все един елементарен ще скалъпя. Попрочетох, че някои платформи били без обвързване с 1-2 годишни сделки и се зарадвах. Отивам на стъпка едно с домейните, ама стена - годинка е минимума, кажи-речи, загубих парите, които знам, че няма да се възвърнат, защото сайтът не е търговски (ами, не знам какво да търгувам, ако имате идеи, моля, споделете). Е, прежалих ги, щом са за образователна цел, значи това ще е и мой плюс.

Нахендриха ми безплатен пробен период на някакъв си техен сайт, викам си - ами, хубаво, тъкмо ще спестя време, така или иначе не го искам за дълго. Те са го избацали, нямаше за какво да се захвана като кусур, та реших да го ползвам за целите на SEO. Само дето, сега си нямам хал-хабер какво да правя. Очевидно е, че кодове и такива в HTML не мога да отворя (или пък мога), но не знам как да включа SEO-то. Пише, че са ми го дали автоматично към сайта и не се налага да правя нещо допълнително. Признавам, че още не съм се поровила подробно, но да не би да изпускам нещо много съществено като хостинг? Такова чудо не съм добавяла, а сайтът функционира. Как?

Отидох да се регна в Google Search Console и всяка опция ми е невалидна. Ще ви дам снимчоци, а ако ви дойде нещо наум - ще се радвам да споделите.

• от Stojjan Borissov
      Здравейте!
      Някой може ли да изброи плюсове/минуси на това да регистрираш домейн, който вече съществува, но е с друго разширение.
      Пример:
      Да кажем, че продавам поршета
      Съществуващ домейн: https://www.porsche.com / Домейн с българско разширение: https://www.porsche.bg
      Благодаря!
    • от webmonster
      Webmonster е компания която се занимава с изработка и поддръжка на уеб сайтове. Освен тези услуги ние предлагаме: сео оптимизация, копирайтинг, интернет маркетинг, видео обработка и много други. Посетете нашия сайт или ни позвънете ако имате нужда от допълнителна информация.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.