Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте не знам и аз точно как да задам въпроса си :)

Обясниха ми, че може по снимка да се направи рендер. Тоест споменаха ми за някаква програма артлантис:

По този начин от това ->   post-308390-0-11688100-1391499954_thumb.

Направено от архикад

с артлантис е направено това ->

post-308390-0-16205600-1391499955_thumb.

Интересува ме как може да стане, само по снимка да се създаде по-реалистичен вид, тоест примерно искам от този ъгъл всичко което е да стане по-реалистично ->

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Започнах да правя целият проект отначало на 3ds max, но ми казаха, че ще стане по-бързо и по-лесно направо върху тази снимка да работя?

С две думи ако може обяснете ми как става, по-скоро някаква статийка или нещо да прочета на английски, просто дори не знам как да търся това което ми трябва :) Благодаря Ви много !

Редактирано от ChrisJobs (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля Ви наистина ми е много спешно трябва ми до вечерта да го направя :) Благодаря!

Такива като теб преди нова година ревяха за Lumion, а първо обясни правилно, след това искай.

Какво е това 'рендер от снимка' ? Къде въобще си прочел подобна измислица и кой ти е казал, че рендер и снимка могат да се сложат в общо изречение.

Реалистично да изглежда кое, ти ще направиш какво ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.