Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Вчера си поръчах нов джойстик и днес съответно го получих. Дотук добре, проблемът възниква от това, че когато го включих, всичко привидно работеше, джойстика свети, USB-то, което вкарвам в лаптопа също, дори в игрите мога да го ползвам, но когато вляза да си настроя контролите, те се припокриват. Джойстикът ми е Serioux Phantom 3000W, а ето и линк към сайта на производителя: http://serioux.com/products/gaming/ph3000w/phantom-3000w-ps3pc-wireless-vibration-gamepad. Към него получих и диск с драйвери, инсталирах ги, също така свалих този от сайта, инсталирах и него, и на работния ми плот се появиха две нови икони, съответно USB Network Joystick и Game option, с еднакво съдържание, а именно: http://prikachi.com/images/932/7028932W.png. Купих си го предимно за игри като PES 2014, Mortal Kombat ,Injustice и т.н., мисля, че всички схванаха. Проблемът ми идва от това, че като се опитам да си настроя контролите на PES 2014, по Default настройките ми изглеждат така: http://prikachi.com/images/942/7028942A.png. Не знам дали това е нормално, но както и да си ги настройвам, при натискане на бутоните, те два по два се припокриват и приемат стойност от съответните им. Не се сетих как по-точно да се изразя, затова нагледно ги групирах, за да Ви покажа: http://prikachi.com/images/948/7028948V.png. Например, когато натискам X, Y, B и А на джойстика, показва, че въртя десния аналогов джойстик, а когато натискам огледалните на X, Y, B и А, забравих точно как се казваха, показва, че въртя левия. Това става когато аз се опитам да си ги настроя както по принцип трябва да са си, а именно изглеждат така: http://prikachi.com/images/36/7029036q.png. Нов съм в сферата на джойстиците, затова може и да задавам тъпи въпроси с очевидни решения, но се надявам някой сред Вас да може да ми помогне. Също така знам, че не мога да очаквам много от подобен тип джойстик, но както споменах съм нов и го взех само докато свикна да играя с джойстик, защото не ми се дават 100 лева за оригинален, а в яда си да го счупя, докато се уча. Съжалявам за дългият пост и се надявам да не съм нарушил някое правило неумишлено, но се постарах да бъда максимално кратък и съдържателен.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ako е от емаг-просто го замени за друг и то да не е безжичен,до седмица от деня на покупка няма да имаш дерт със замяната.От евтините този горе-долу става SpeedLink 6535,върви му вибрацията,тръгва на повечето игри,които са и за геймпад и е на същата цена.

Редактирано от johny01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитахте ли да настроите джоистика ръчно? Може би самите настройки на релийза са бъгави. Аз лично за настройка на джойстик по модела на XboX използвам x360ce, можеш да я провериш в гугъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В какъв смисъл да го настроя ръчно, ако е да променя контролите - да, дори описах какво става. Относно смяната, като го избирах гледах да става и за PC, и за PS3, но не мисля, че нещо е дефектен, просто аз си нямам и понятие, и не знам какво трябва да направя. Мисля си, че може да е нещо свързано с бутона Analog, когато го натисна левите бутони (не аналоговия джойстик) спират да работят, може ли да е нещо свързано с него? Предлагайте решения, колкото и тъпи и елементарни да Ви звучат, възможно е аз да съм пропуснал нещо или да съм сбъркал, евентуално. А относно предложението на ratewis, ще опитам и после ще пиша какво е станало, но междувременно, ако някой се сеща нещо, нека пише.  :)

Редактирано от AngelofDeath9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този геймпад не го разпознават някои игри,а вибрация няма да подкараш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, ще опитам да го сменя с този, който ти ми препоръча и после ще кажа как са се развили нещата. Моля темата да не бъде заключвана, за да не се налага да спамим в нова при евентуални проблеми.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, ще опитам да го сменя с този, който ти ми препоръча и после ще кажа как са се развили нещата. Моля темата да не бъде заключвана, за да не се налага да спамим в нова при евентуални проблеми.  :)

Имаш и друг вариант-искаш си парите и си взимаш някои от тези-Logitech F510,Saitek P3600,Saitek P2700,но цената им започва х3 от закупения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да го заменя, какво остава да ми върнат парите... Тези от eMAG са наистина страшни мошеници, просто е практически невъзможно да контактуваш с тях след вече направена поръчка. Писах им на няколко имейла, но без отговор, само автоматичен спам от типа на:

Mesajul 

Către: claims info bg
Subiect: (Темата на имейла, който съм им изпратил)
Trimis: (Датата и часът, когато съм им го изпратил) (UTC+02:00) Atena, Bucureşti, Istanbul

a fost citit la (Датата и часът, когато спамът им пристига) (UTC+02:00) Atena, Bucureşti, Istanbul.

Опитах да се свържа с тях и на предоставения телефон, но винаги линиите са заети, чакал съм и по 10 минути, но без успех... Преди може би повече от седмица вече им изпратих дефектния джойстик с услугата Pick up & return и оттогава нито мога да се свържа с тях по някакъв начин, нито те са се опитали да се свържат с мен, евентуално. Вече се чудя какво да измисля, за да се свържа по някакъв начин с тях и поне да ми върнат парите, аз ще си взема джойстик от другаде. Окончателно смятам повече да не си купувам нищо от тях, защото ако случайно нещо не му е наред, после абсурд да се обърне някакво внимание. Знам, че това не е много свързано с темата, но не смятах за нужно да правя нова, а и се надявах ако някой е имал подобен проблем на моя и е намерил решение на него, да ми сподели какво е то, или, евентуално, някой друг да предложи как да реша този проблем.  :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да го заменя, какво остава да ми върнат парите... Тези от eMAG са наистина страшни мошеници, просто е практически невъзможно да контактуваш с тях след вече направена поръчка. Писах им на няколко имейла, но без отговор, само автоматичен спам от типа на:

Опитах да се свържа с тях и на предоставения телефон, но винаги линиите са заети, чакал съм и по 10 минути, но без успех... Преди може би повече от седмица вече им изпратих дефектния джойстик с услугата Pick up & return и оттогава нито мога да се свържа с тях по някакъв начин, нито те са се опитали да се свържат с мен, евентуално. Вече се чудя какво да измисля, за да се свържа по някакъв начин с тях и поне да ми върнат парите, аз ще си взема джойстик от другаде. Окончателно смятам повече да не си купувам нищо от тях, защото ако случайно нещо не му е наред, после абсурд да се обърне някакво внимание. Знам, че това не е много свързано с темата, но не смятах за нужно да правя нова, а и се надявах ако някой е имал подобен проблем на моя и е намерил решение на него, да ми сподели какво е то, или, евентуално, някой друг да предложи как да реша този проблем.  :huh:

И аз имах такива проблеми, на мейла ми отговориха само веднъж и то без задоволителен отговор. Само по телефон може да се оправи човек с тях.

На мен ми върнаха пари за стока, която не успяха да оправят 1 месец със същата услуга. Получават я, но няма никакво известие дали са получили нещо и до къде са стигнали с ремонта или каквото там смятат да правят. След поредното обаждане, следващият мейл беше за номер на банкова сметка на която да ми върнат парите- и ги върнаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкарах му вибрацията с малка заигравка в регистъра.

1 Инсталирате драйвърите от саита ---> http://www.serioux.com/uploads/support/common/3726d-Driver_PH3000W.rar

2 Разкачате приемника от усб  входа (ако е закачен).

3 Добавяте рег файла които съм прикачил.

4 Включвате приемника в усб входа.

5 Проверявате  в dxdiag.exe input device.

6 Играете. :)

Force Feedback е пробван на Dirt3 и работи отлично.

Операционна система windows7 enterprise x86

Преименувайте фаила които съм прикачил Serioux 3000w.txt на Serioux 3000w.reg (не ми дава да прикачам рег файлове)serioux 3000w.txtpost-28113-0-73240400-1393321051_thumb.p

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се,че си се оправил.Колкото за румънците-мотат те,ама накрая ти връщат парите.Иначе геймпад на средна цена (59 лв) Cyborg V3,за мен това е минимума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте! Днес успешно ми беше заменен въпросният дефектен джойстик със SpeedLink Strike, но отново имам проблем. В опаковката нямаше диск и следователно аз свалих драйверите за него от сайта на производителя. Въпреки това джойстикът не тръгва на лаптопа ми, когато го свържа ми изписва "USB устройството не е разпознато", това става към който от осемте порта да го свържа. Проблемът е, че тръгна от първия път на лаптопа на съквартиранта ми, без да е инсталирал драйвърите за джойстика, на чист, преди няколко дни инсталиран, Windows 8.1. Освен това, на лаптопа ми по същия начин тръгна неговия джойстик, без да инсталирам абсолютно нищо. С Windows 7 SP1 Ultimate 64bit съм, ако някой се сеща за решение на проблема ми, да сподели, колкото и банално или глупаво да му се стори, може да допускам някоя елементарна грешка.  :)

Редактирано от AngelofDeath9 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от AngryChichko
      Здравейте,
      За първи път ми се случи нещо толкова нелепо като настоящатата яростна битка, която водя за да си върна обратно звука на машината. Всичко започна след като Windows "подобри" аудио драйверите ми довеждайки до тотална загуба на звука; независимо дали ще да е колони или слушалки свързани с преден / заден аудио жак, резултатът е все същия - тишина.  Опитах какво ли не:
      Писах във форумите на Windows  Инсталирах най-новите Realtek драйвери Върнах старата версия на драйверите Рестартирах драйверите от диспечъра на устройства Проверих дали някъде звукът не е mute-нат Махнах подобренията на звука Направих Realtek High Definition Audio по подразбиране в панела "Звук" Активирах Stereo Mix Резултатът е все един и същ. След гореспоменатия troubleshooting, единствено и само ако махна Realtek драйверите имам звук но само от задния аудио жак. Преди всичко си работеше както трябва и сега не знам какво да предприема за да се преборя с този проблем.
      ПП: За да отхвърля всички питанки дали има проблем със слушалките / колоните - тествах на друга машина  и работят идеално. Няколко скрийншота направих за всеки случай. Ако ви интересува какво е дъното, то е ASUS PRIME H270-PRO. Ще съм ви много благодарен за съдействието!

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• от Klin411
      Здравейте имам рутер TP-LINK Archer C2 AC900. Тази сутрин ми светна лампичката за интернета в оранжево и няма интернет... какво означава като светне в оранжево?

• от Valentin Monov
      Здравейте , купих си нов фотоапарат nikon colop и ми прави проблеми. Като направя снимка на някакъв обект, ръбовете на обекта са назъбени когато се гледа отдалечено снимката във Photoshop. Някой може ли да ми помогне. Благодаря предварително!

• от Ivailo Mihalev
      Здравейте! 
      От известно време имам проблем със зареждането на определени страници в интернет.Винаги ми излиза ''няма достъп до интернет'' а реално имам интернет. Имам втори компютър който е на същия интернет и при него няма никакъв проблем със зареждането на определени страници.Реших че имам някакъв вирус и сканирах с Malwarebytes Premium и той откри няколко заплахи след което ги изтрих но нямаше резултат.Долу-горе 50% от страниците не ми ги отваря.

Поздрави!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.