Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

искам да попитам дали този лаптоп е добър за игри , дали като цяло е хубав , защото ми препоръчват да си купя него и искам малко мнения дали наистина е хубав , ето и характеристиките цената е 850 лв.    

HP PAVILION 15-E031 F2U82EA 

ПРЕНОСИМ КОМПЮТЪР      DISPLAY 39.6 CM (15.6"), LED 1366 X 768       CPU INTEL® PENTIUM® 2020M, 2,4 GHZ, 2 MB КЕШ        RAM 8 GB DDR3       HDD 1 TB 5400 RPM SATA     SUPERMULTI DVD±R/RW    ГРАФИЧНА КАРТА AMD RADEON HD 8670M 1 GB DDR3       10/100BASE-T ETHERNET LAN, 802.11A/B/G/N         1XHDMI, 1XUSB2.0, 2XUSB3.0, 1XRJ45, 1XVGA      DTS SOUND+ДВА ВИСОКОГОВОРИТЕЛЯ     FREE DOS    6-CELL (LI-ION) 90W КЛЕТЪЧНА БАТЕРИЯ      ТЕГЛО 2.35 КГ

Редактирано от Cristallyze (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не е добър. колко ти е бюджета? 850лв.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, ако не цъкаш някакви по-стари и леки игри - не става според мен.

Напъни се мъничко, ако не ти е проблем и за 50-60 лв. отгоре можеш си вземеш по-мощен процесор и по-хубаво видео ( и не само ), като например:

- HP ProBook 450 H0W24EA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, ако не цъкаш някакви по-стари и леки игри - не става според мен.

Напъни се мъничко, ако не ти е проблем и за 50-60 лв. отгоре можеш си вземеш по-мощен процесор и по-хубаво видео ( и не само ), като например:

- HP ProBook 450 H0W24

предимно искам да мога да играя Фифа , не съм някой геймар , който иска да играе много игри 

не е добър. колко ти е бюджета? 850лв.?

еми да бюджета ми е 850 , но ако трябва да се дадат още 30-40 лв ... няма проблем

Редактирано от Cristallyze (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фифа-та според мен и на вградено видео ще я подкараш, макар и на по-ниски ефекти :)

Моделът, който ти показах има аналог и без видеото на АТИ за по-малко пари, но за тази разлика - според мен не си струва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

предимно искам да мога да играя Фифа , не съм някой геймар , който иска да играе много игри еми да бюджета ми е 850 , но ако трябва да се дадат още 30-40 лв ... няма проблем

Предложението на колегата с i3-ta е многократно по-добър вариант.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не че е решаващо но все пак 450 серията е бизнес линия на HP,

ако търсиш основно за игри и забавления Pavilion-ите са по-подходящите мултимедийни серии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.